ספינזי
»»

שולחנות לחדרי ישיבות

התאמה מדויקת של ריהוט חדרי ישיבות. בגודל בצבע, בסוג החומר וכמובן למספר המשתתפים

לספינזי היכולת להתאים במדויק כל שולחן לחדר ישיבות לפי גודל החדר המיועד, מספר האנשים שיש להושיב סביב השולחן והחומרים בהם מעוניין הלקוח. האפשרויות הזמינות ללקוח הן מילוי MDF בציפוי פורמייקה או פורניר אמיתי בגימור מושלם. כמו כן, ניתן לבנות לפי שרטוט קיים של שולחן לחדר ישיבות ולערוך התאמות כנדרש בייצור שכולו כחול-לבן.
שולחן חדר ישיבות מדגם אייפל
מק"ט:
מחיר יינתן בטלפון
שולחן ישיבות בעיצוב פשוט
שולחן ישיבות דגם אופל
מק"ט:
מחיר יינתן בטלפון
שולחן לחדר ישיבות מדגם רון
מק"ט:
מחיר יינתן בטלפון
שולחן ישיבות אלגנטי
שולחן חדר ישיבות מדגם סנטור
מק"ט:
מחיר יינתן בטלפון
שולחן ישיבות לעשרה אנשים
שולחן לחדר ישיבות מדגם לורד TB
מק"ט:
מחיר יינתן בטלפון
שולחן חדר ישיבות יוקרתי
שולחן חדר ישיבות מדגם לורד
מק"ט:
מחיר יינתן בטלפון
שולחן ישיבות עץ בעיצוב מודרני
שולחן חדר ישיבות מדגם טריו
מק"ט:
מחיר יינתן בטלפון
שולחן ישיבות קטן מעוצב
שולחן ישיבות עגול
מק"ט:
מחיר יינתן בטלפון
שולחן ישיבות עגול עם בחירת גימור בהתאמה אישית

מוצרים נוספים שאולי יעניינו אותך

כסא ישיבות דגם טורו
מק"ט:20221
מחיר: 870 ₪
כסא יפה מעוצב לכל מטרה במשרד
חדר הישיבות הוא המקום שבו הכל קורה. כל ההחלטות הכי חשובות מתקבלות בו, תכניות פעולה נרקמות בו, תהליכים חשובים מתחילים בו ובגדול מדובר באחד החדרים הכי חשובים במשרד. כיאה לחדר חשוב שכזה עליכם לרהט אותו בהתאם ולבחור פריטים איכותיים שיתאימו לעיצוב של החדר וכמובן לצרכים שלכם. בואו נדבר רגע על שולחנות לחדרי ישיבות. השולחן בחדר הישיבות שלכם חייב להיות מושלם. הוא לא יכול להיות "בערך", הוא לא יכול "כמעט טוב" , הוא חייב להיות מצוין. הוא צריך להיות בגודל שיכיל את כל המשתתפים בישיבות, הוא חייב להיות מהחומרים האיכותיים ביותר כדי שלא ייהרס חלילה, וכמובן שהוא חייב להיות בעיצוב מדויק ומעודכן. אנחנו מזמינים אתכם להתרשם ממגוון השולחנות של ספינזי שיעשו את העבודה וידאגו שיהיו לכם ישיבות נוחות, יעילות ופוריות.

ההשקעה בשולחן ישיבות איכותי משתלמת!
שיטוט קצר בעולם הריהוט המשרדי יחשוף אתכם לקשת רחבה במיוחד של מחירי שולחנות לחדרי ישיבות. תוכלו למצוא שולחנות יקרים ביותר לצד שולחנות זולים באופן מחשיד. שימו לב שמחיר גבוה לא תמיד מעיד על איכות גבוהה ושיש לבחון את השולחן על פי פרמטרים נוספים כמו: רמות הגימור, סוג חומר הגלם, ואופן הייצור שלו. הקפידו לבחור שולחן איכותי ולא להתפשר על שולחן שאולי נראה יפה במיוחד, אך עשוי להיהרס ולהישחק במהרה. השקיעו בשולחן לחדר הישיבות שלכם ותבחינו מיד בשינוי: שולחן איכותי עושה סדר וגורם לישיבות נינוחות ולמשתתפים שמצליחים להתרכז בעיקר ולא בתפל.

בספינזי נייצר עבורכם שולחן לחדר ישיבות בהתאמה אישית
כפי שאמרנו, אנחנו מאמינים שאין מקום לפשרות בכל הנוגע לשולחנות לחדרי ישיבות ושההתאמה חייבת להיות מדויקת ומושלמת. נשמח לתכנן ולייצר עבורכם שולחן ישיבות שמתאים בדיור אליכם. אתם תבחרו את הגודל הדרוש לכם (שיכיל בנוחות את כל המשתתפים), את החומרים, את הגימור, את הצבע ואת העיצוב. אנחנו נדאג לייצר שולחן איכותי ועמיד שישמש אתכם לאורך זמן.

עגול, מלבני, ארוך או קצר - כל השולחנות במקום אחד
בתור עובדי המשרד אתם בטח ממש עסוקים ויש לכם המון דברים להתעסק בהם. יש משימות שבשיגרה ואתגרים חדשים וכנראה שאתם לא ממש פנויים לעבור ממקום למקום בניסיון למצוא שולחן ישיבות למשרד. הבשורה הטובה היא שאין שום סיבה שתעשו זאת. ריכזנו תחת קורת גג אחת דגמים רבים של שולחנות לחדרי ישיבות בצורות שונות, צבעים שונים ומגוון חומרים. המשותף לכולם הוא האיכות הגבוהה של חומרי הגלם, הטכנולוגיות המתקדמות שבהן הוא מיוצר והעיצובים העכשווים והמעודכנים. כל מה שאתם צריכים נמצא ממש כאן!
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות