ספינזי
»»

יתרונות כסא מחשב אורטופדי

שעות עבודה רבות במשרד או בקיוביקל יכולות להשפיע על הבריאות שלכם, לא תמיד בהקשר חיובי! כל עובד יכול להעיד שרמת התפוקה שלו בעבודה משתנה ותלויה בין היתר, בכיסא עליו הוא יושב יום ביומו.

כסא מחשב אורטופדי הוא השקעה לטווח הארוך
כסא מחשב אורטופדי הוא השקעה לטווח הארוך
לא לחינם מומחים בתחום האורטופדי פיתחו שיטות שונות כדי להקל על הגב הכל-כך חשוב לנו - מכיוון שהנושא ועמוד השדרה רגישים ביותר, וכל חוליה בגב וטיפול בה יכולים לעשות נזק בטווח הקצר וגם בטווח הארוך, חשוב לבחור את הכיסא המתאים ביותר, שמבחינה אורטופדית יכול להפוך את הישיבה מול המחשב לממושכת ויעילה.

ספורט בהחלט יכול בהחלט לגרום להרגשה טובה ולשחרור הגוף, אבל עד שאתם מגיעים בסוף יום עבודה למכון הכושר, או לפארק כדי להתאמן, הכאבים המסתמנים בגופכם לבטח לא נותנים לכם מנוח. מה גם שהמתח הנפשי והכאב במפרקים ובעמוד השדרה הנגרם כתוצאה ממה שנקרא ארגונומיה פיזיולוגית לקויה, נותן אותותיו. במקרה כזה גם שינוי תנוחה של הישיבה לא נותן תוצאות. אז למה לחסוך כסף כשמדובר על הבריאות שלכם?!

למה כדאי לרכוש כסא אורתופדי?
לא משנה מי יושב על הכיסא - עבודה במזכירות או בהנהלה מול מחשב נמצאה כיעילה פחות, ולא משנה מי עובד עליו, כאשר הכיסא לא עמד בסטנדרטים המקלים על ה-Repetitive Strain Injuries:RSI. הגדרה זו בעצם מאגדת את כל הסימפטומים אשר גורמים לפציעות, למחלות ולנזקי גוף מתמשכים על הגידים, המפרקים וכיוצא בזה. כך שגם אם אתם לא מרגישים זאת עכשיו, יכול להיות שעם הזמן (במובן של חודשים עד שנים), תגלו לפתע שהעבודה לקחה מכם את הבריאות, ברמה כרונית.

כיסאות אורתופדים משוכללים
כיסאות אורתופדיים מגיעים עם כל מיני סוגי תמיכות לגב העליון והגב התחתון. למשל שרוול אוויר מתנפח, שנותן תמיכה לעמוד השדרה בחלק התחתון שלו. בזמן עבודה מול מחשב, חשוב גם הגובה כאשר אתם יושבים מול המסך, לכן כדאי שיהיה בו גם מושב מתכוונן, שזה הרבה פעמים מגיע ברירת מחדל (טיפ:חשוב שגובכם יהיה מעל פני המסך אבל לא בהרבה). כדי למנוע נזק גם למפרקים, חשוב שיהיה כוונון גם לידיים עם ידיות מתכווננות. כדי לשמור על חוליות הצוואר, ניתן לרכוש כסאות אורטופדיים עם משענת ראש אורטופדית. חשוב שיהיה מנגנון לשינוי הזווית של משענת הגב, כדי לא לגרום למצב ישיבה מונוטוני לאורך זמן, שגם יכול לפגוע בבריאות.

לסיכום, נזק לעמוד השדרה, לגפיים, ומתח נפשי שיכולים לגרום גם למחלות לב וכלי דם יכולים להימנע על ידכם, אם תחליטו להשקיע בכיסא אורטופדי שיש בו מנגנוני כיוונון רבים שאותם ציינו. חבל שתצטרכו להיפרד לשלום מהעבודה לטווח הקצר, ומאורח חיים בריא לטווח ארוך - חפשו כיסא אורתופדי מתאים למחשב עוד היום!
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות