ספינזי
»»

דגשים וטיפים לעיצוב משרד

מקימים משרד חדש? עוברים מקום? החלטתם לתת טאץ´ של רענון לעיצוב המשרד הקיים? הנושא יכול בהחלט להפוך להתעסקות של ממש וגם אם נתתם את העבודה למעצבי פנים, סביר להניח שאתם צריכים לתאם ציפיות וכאן נשאלת השאלה איך עושים זאת נכון על מנת שהעיצוב ייראה נכון ונע

עיצוב המשרד ישפיע על האווירה והתפוקה בו (אילוסטרציה)
עיצוב המשרד ישפיע על האווירה והתפוקה בו (אילוסטרציה)
השטח במשרד ממלא מקום חשוב, כשחושבים על עיצובו. אבל גם במשרד גדול או משרד קטן ישנם כללים דומים המשחקים תפקיד. עובדים צריכים להרגיש שיש להם שליטה על המשרד ולכן הם צריכים סדר וארגון, ומצד שני אווירה חמימה שמזכירה להם את הבית. כי סך הכל מקום העבודה הוא סוג של בית שני. אז להלן כמה טיפים לעיצוב המשרד:

איך מעצבים משרד?
כיסאות העובדים צריכים להילקח בחשבון, ולא משנה מה התקציב, כי זהו אולי הדבר הכי חשוב בהקשר לבריאות העובד. גם אם התקציב לעיצוב דל, כיסא נוח יכול לסייע ברווח של תפוקה גדולה יותר ובטח בעיות בריאות בהמשך. כיסא לעבודה מול מחשב צריך להיות גבוה, אם היא מדובר בתפקיד הכולל קבלת קהל וזה גורם חשוב שצריך להילקח בחשבון. בכלל, דלפק של מזכירה בכניסה יכול להראות רצינות, ומצד שני הוא פחות מראה על מקום לבבי ומזמין. הכל תלוי באופי החברה.

תאורה במשרד
נורות פלורוסנט הם גורם חשוב כי זו תאורה חזקה. עם זאת, אם יש לכם נוף הנשקף מהמשרד למה לא לנצל אותו לטובתכם כדי שיאיר על פנים החדרים. אנרגיה ירוקה הולכת ותופסת תאוצה וריהוט משרד מחדש יכולה להיות יופי של הזדמנות לקפוץ לעגלה….  ראוי לשלב תריסים או וילונות כדי לסנן את אור השמש אם היא חזקה מדי, ובלי גורם זה יכול להיות שכדאי להוסיף תאורה לשולחן העבודה כרמקור אור נוסף ובעל צבע שונה מלבן-פלורוסנט.

כדי לשמור על סדר חשוב שיהיה ארון או מספר ארונות משרדיים, בהתאם לצרכים, שבהם נמצאים כל המסמכים וציוד חברה שכבר לא נעשה בו שימוש או שיכול לשמש כארכיון.

אווירה ביתית במשרד
כדי שהעובדים ירגישו בבית, כדאי לתת להם מקום לחפצים אישיים כמו תמונות משפחתיות, ואביזרים נוספים. צבע משמים לא בהכרח עובד טוב, אלא אם כן זהו צבע שבו החלטתם למתג את המשרד והוא קשור לאופי החברה. בכל מקרה תנסו לחשוב על צבע בהיר יחסית לשולחנות, לארונות ולכיסאות. צבע כהה מדי מושך את קרני השמש. כדי להראות אווירה חדשה במשרד, אפשר לצבוע בשתי שכבות צבע, גם אם אתם עדיין רוצים צבע לבן.

תמונות חברה או תמונות אומנות על הקיר הן בהחלט דבר חיובי למשרד, כי הן משדרות יוקרה, ומבחינה פונקציונלית הן לא תופסות מקום (אלא אם כן, החלטתם על לוחות בכל פינה, לשימוש משרדי..).

לסיכום, בבואכם להתחדש או לרענן ריהוט משרדי צריך לחשוב על הצבע, על מיקום השולחנות ביחס לחשמל ולגודל השטח מבחינה פונקציונלית, וגם אווירה ביתית לעובדים ומצד שני שהמקום יראה מסודר ונוח לעבודה.
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות