ספינזי
»»

איך בוחרים כסא משרדי?

איך בוחרים כסא משרדי?

כיסא מזכירה אורטופדי - על בריאות ונוחות לא מתפשרים
כיסא מזכירה אורטופדי - על בריאות ונוחות לא מתפשרים
בחירת כיסא משרדי או כיסא לעבודה מול מחשב נשמעת לרוב האנשים כמשימה פשוטה עד מאוד. אך כשאנחנו רוכשים את הכיסא מבלי ההבנה הנדרשת בבחירת הכיסא אנחנו יכולים להסב לעצמנו נזק לטווח ארוך ולעתים לטווח הקצר. בחירת כיסא צריכה להישקל בשני פרמטרים: הנוחות שלכם וסכום הכסף שאתם מוכנים להשקיע בבריאות שלכם.

על נוחות לא מתפשרים!
עבודה ממושכת מול המחשב וישיבה על כיסא משרדי שלא מותאם לגב שלכם עלול להוביל לנזק לטווח הרחוק ולעתים גם בטווח הקצר. במידה ואתם מודעים על סכנות הכורחות בישיבה ממושכת סביר להניח שלא הייתם מתפשרים על בריאותכם. כשאנחנו ניגשים לבחירת כיסא עלינו לא "להינעל" על כיסא מסוים שהמליצו עליו אלא לבדוק כיסאות נוספים. הסיבה היא שאדם שונה מרעו ולכן מה שמתאים לחברכם לא בהכרח יתאים לכם. בנוסף, מומלץ להרגיש את הכיסא ולא בהכרח להזמין ישר מהאינטרנט מהסיבה הפשוטה שאין אנו יודעים כיצד נרגיש על גבינו את הכיסא. אם אתם מתמקדים על איכות כדאי שתחפשו בדים עמידים לאורך זמן ונושמים, בד שהוא לא מאוורר יגרום לנו להזעת יתר.
ודבר אחרון חפשו כיסא שהוא מתכוונן ומאפשר גמישות והתאמה למשתמש.

מחירי כסאות משרדיים
מחירי כיסאות משרדיים, כסאות עבודה מול מחשב וגם כסאות תלמיד, יכולים לנוע בטווח של 100 שקלים ועד 2000 שקל ואולי גם יותר. אם כסף הוא הבעיה כדאי שתחפשו את הכיסא שייתן לכם את המיטב בתקציב שבו אתם מתכוונים לרכוש את הכיסא.עם זאת אל תתפתו ללכת על הכיסא הזול ביותר כי זה עוד כיסא, זאת הבריאות שלכם. מחקרים מראים שישיבה ממושכה על כיסא שלא מותאם לכם עלול לפגוע בכם בטווח הרחוק.
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות