ספינזי
»»

ריהוט משרדי יוקרתי אך לא ביוקר

מנהלת החשבונות אומרת שצריך לקזז בעלות העיצוב המשרדי החדש? למה שלא תנסו לחסוך עם ריהוט יוקרתי, אשר נראה יקר למראית עין אך למעשה נקנה יחסית בזול. כל זמן שהלקוח שלכם או חבר שבא לבקר במשרד לקפה לא קולט שיש פה "טריק", למה זה משנה אם זה מותג יקר או לא

ריהוט משרדי יוקרתי אבל לא יקר - כי המחיר לא קובע את האיכות
ריהוט משרדי יוקרתי אבל לא יקר - כי המחיר לא קובע את האיכות
כמו ששף טוב טוען תמיד ש"גם העין אוכלת" כך ניתן להשליך את הקונוטציה על תחום הריהוט, ולכן כל משרד המכבד את עצמו מחליט לקנות או לשנות את הריהוט במשרד לכזה הנותן מראה יוקרתי. הסוד ליוקרה שלקוחות לא לוקחים בחשבון הוא שסמל הסטטוס הזה לא בהכרח עלה ביוקר! ישנם דרכים לחסוך את העלות היקרה של כיסא מנהלים או את שולחן הזכוכית עם העץ האיכותי בצורות שונות.

כיסא מנהלים לא יקר
חשוב קודם כל להצהיר, שגם אם אתם מחפשים ריהוט משרד יוקרתי לא יקר, אין לפסוח על עניין האורתופדיות שבכיסאות למשל שכן העניין הבריאותי הוא משמעותי. גם אם תחליטו לרכוש כיסא מנהלים דמוי עור למשל, חשוב שיהיה לו אבזור שיאפשר נוחות למשתמש, כמו גם ניידות ויציבות מבחינת הגלגלים. במקרה שכזה, אולי כדאי לרכוש גלגלי ניקל ולא פלסטיק שהם כנראה פחות עמידים. מבחינת הגב, כיסא המנהלים יכול להגיע עם מנגנון סנכרוני עם נעילה, כדי להתאים את הנוחות למשתמש.

קניית שולחן מנהלים שלא ביוקר
כמו הכיסא, גם לאחר בחירת שולחן חשוב שהוא ימלא פונקציה של נוחות. אבל כאן, שולחן יקר תלוי באיכות העץ, ואם אתם חושבים על שולחן זכוכית אולי כדאי לצפות את השולחן בזכוכית עבה או מחוסמת למען הבטיחות. בכל מקרה, כדי לחסוך בעלויות, אולי כדאי לחשוב גם על סט של שולחן מתואם לכיסא, ואולי גם ארון מותאם (במידה ואתם צריכים אחד, מלבד כוננית שיכולה להגיע עם שולחן מנהלים).

הכי חשוב, אל תחסכו על בריאות הגב שלכם, של העובדים ושל האורחים. שנית, תזכרו שלדברים אותנטיים כמו כיסא עור יש תחליפים כמו ריפוד דמוי עור. אם כברעלה בדעתכם לקנות מוצרי ריהוט משרדי לא יקרים, למה לא לקנות מוצר כחול-לבן וליהנות משירות מקומי ומיידי, בין היתר?
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות