ספינזי
»»

עור או דמוי עור? - שלבים בבחירת כסאות מנהלים

כדי לשים את הקלפים על השולחן בכל הקשור לשלבים בבחירת כיסאות מנהלים החלטנו להשוות בין כסאות עור לכסאות דמוי כדי להבהיר נקודות חשובות בבחירת כיסא מנהלים. חשוב גם לציין שכיסא מנהלים חשוב גם מבחינת דימוי ומה הוא משדר בעיני הלקוח, העובדים ואפילו עצמכם….

כיסא עור או דמוי עור? כל בחירה עם היתרונות והחסרונות שלה
כיסא עור או דמוי עור? כל בחירה עם היתרונות והחסרונות שלה
אין מה לעשות, זה המחיר שלפעמים קובע מה תרכשו. אבל לעומת רהיטים אחרים, כיסא משרדי צריך להיות בראש ובראשונה נוח גם אם הגורם המשפיע יהיה השוואת מחיר. כיסא משפיע על הגב לכיוון חיובי או שלילי, ואם אין בו תמיכה טובה דיה מספיק, אז זה עשוי לגרום לכאבים ואי נוחות גם בשעות שלאחר העבודה.

למה לרכוש כיסא מנהלים דמוי עור?
ככל הנראה תמצאו כי כיסא מנהלים דמוי עור זול בהרבה מכזה בעל ריפוד עור אמיתי. אין ספק שעובדה זו גם גורמת לכיסא דמוי עור להיות מבוקש יותר בשוק, ולכן גם ההיצע שלו הרבה יותר גדול וניתן למצוא כיסא כזה בכל חנות לריהוט משרדי וגם ברשתות הגדולות (אופיס דיפו, אייס, הום סנטר וכו').

יתרונות שבכיסא מנהלים מעור
מלבד העובדה שעור הוא יותר איכותי מחומר דמוי עור ולכן הוא יותר יקר, מרבית כיסאות המנהלים, אם לא כולם, הם כיסאות אשר תוכננו אורתופדית וכוללים תמיכה לאזורים שונים בגב. מסיבה זו, כיסא מנהלים בכמה רמות יותר עומד על ציפיות המשתמש בו. התמיכה האורתופדית כוללת אביזרים מגוונים כמו מנגנון סנכרוני מתקדם וכיוצא בזה. כיסא מנהלים מריפוד עור הוא גם ארגונומי לרוב, ולכן גם נוח יותר לעבוד איתו. מה שנותן לו גם ייחודיות ויוקרה הוא גם הגימור שבתפירה האיכותית שלו.

מחיר, נוחות, פונקציות, דימוי ומיתוג אישי - אלו הם גורמי ההשוואה בשלבים בבחירת כיסאות מנהלים. אל תמהרו ללכת על כל דגם, השתמשו בכללים שהצגנו בפניכם כשאתם עושים סקר שוק לכיסא מנהלים טוב, בין אם הוא עשוי מעור או שהוא עשוי מחומר דמוי עור!
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות