ספינזי
»»

ריהוט למשרד בשיווק ישיר

לא תמיד צריך להגיע למפעל כדי להיווכח שהמוצר שקיבלתם ישירות מהניילון, הוא מה שאתם מחפשים. זה לא שאנחנו נגד, אבל רמת שירות גבוהה נמדדת גם בהגינות וגם בבדיקה מקצועית של מה שהלקוח צריך, מבחינת כל ההיבטים. אז מה אפשר לעשות בלי צורך להגיע פיזית למפעל בשביל לרכוש מוצרי ריהוט משרדיים?

ריהוט משרדי - כשיש שירות טוב אפשר לקנות גם מרחוק
ריהוט משרדי - כשיש שירות טוב אפשר לקנות גם מרחוק
הזמן קצר והמלאכה מרובה, ואתם רוצים להתחדש בריהוט משרדי מהר ככל האפשר? שיווק ישיר באמצעות האינטרנט הוא השיטה הכי קלה ופשוטה היום, ובאמצעות גישור של יועץ מקצועי בטלפון, המומחה לענייני עיצוב תוכלו להיות בטוחים שמה שאתם בוחרים יכול לענות על צרככם האישיים , כמו גם צרכי המשרד.

שיווק ישיר באמצעות הטלפון
בעולם הדיגיטלי של היום, כל מה שאתם צריכים כדי לרהט את משרדכם היוקרתי, או החדשני (תלוי בכם..) זה להרים שיחת טלפון אחת ונציג מכירות המיומן ברזי מוצרי הרהיטים השונים, יוכל לייעץ לכם על נוחות ותכונות המוצר שתרצו לרכוש. בין היתר, נציג מכירות המשמש גם כיועץ לריהוט המשרד (יכול גם להיות בעל הכשרה של מעצב פנים מקצועי!), יכול לעזור לכם לבחור: כיסא מזכירה, כיסא מנהלים (מעור או דמוי עור), שולחנות וכיסאות אורחים (חשוב כדי להראות חשיבות ללקוחות - אם הם מגיעים למשרד שלכם), ארון ניירת ודלפק כניסה של המזכירה.

רהיטי משרד בהזמנה
כל מה שאתם לעשות זה לנבור בין מוצרי החברה השונים באתר, על מנת לבחור בכיסא נוח או שולחן מתאים למשרד. כל רהיט מיובא מארצות שונות, ונושא בתקן בטיחותי ואחריות של עד שלוש שנים (לא גורף, תלוי במוצר). ישנם גם רהיטים שניתן להתאים באופן אישי על פי צורכי הלקוח ובהתאם למידות המשרד, בין אם הוא קטן, בינוני או גדול! כך יוצא שהריהוט שאתם רוכשים הוא גם תוצרת ישראלית, ולא רק ייבוא מחו"ל (כמובן שהכול נבנה לפי תקנים).

שיווק ישיר נעשה לרוב כיום בערוצי האינטרנט והטלפון - במרחק של כמה קליקים קצרים תוכלו לרכוש מוצרי ריהוט משרדי חדישים ומאובזרים ללא מאמץ כלל!
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות