ספינזי
»»

שולחנות לחדרי ישיבות - חומרים וסגנונות

חדר ישיבות משמש להחלטות הרות גורל לא מעט פעמים! כדי לקבל החלטה מנהלית נכונה, לא פעם גם צריך לבחור את האווירה המתאימה והנוחה לכך ושולחן מעוצב ומהודר לחדר ישיבות יכול לעשות את העבודה, כמו גם למשוך את עין הלקוח למחשבה שהוא הגיע למשרד מנצח! אז איך בוחרים שולחן ישיבות מתאים?

שולחן ישיבות טוב ישדר כלפי היושבים מסביבו שהעסק טוב
שולחן ישיבות טוב ישדר כלפי היושבים מסביבו שהעסק טוב
כדי לענות על שאלה זו, יש לפרק את רעיון השולחן לשני מרכבים: החומרים ממנו הוא עשוי, והסגנון אשר השולחן משדר בעיני עובדי החברה והלקוחות, כמו גם גודלו וצורתו.

חומרים לשולחן ישיבות
חדר ישיבות מכיל הרבה פעמים שולחנות גדולים ומרהיבים. סמל סטטוס זה משדר יוקרה ולא פעם עקב משטחו המבריק לשולחן הישיבות מראה חדש. דרך אחת לשמר מראה שולחן שכזה היא לרכוש שולחן ישיבות אשר עשוי מעץ, עם ציפוי פורניר. אותו ציפוי הוא בעצם שכבה דקה של עץ, אשר גורמת לו להיראות טבעי ויוקרתי, גם אם השולחן עצמו הוא פחות יקר ממה שהוא נראה לכאורה.

ציפוי עור הוא רעיון נוסף שאפשר לעשות בו שימוש למראה אלגנט לשולחן חדר ישיבות. היוקרתיות אשר שולחנות כאלו משדרים הופכים את מראה המשרד לכזה המניב מחזור גדול של כספים כל רבעון, כך שתהיו בטוחים שיש לכם קלף מנצח כאשר אתם עורכים הרצאה מול לקוחות! ניתן למצוא גם שולחנות דמויי עור אם אתם מחפשים שולחן במחיר נמוך יותר. אפשרות שלישית היא להתחדש בשולחן זכוכית, כאשר הרגליים עשויות ממתכת לרוב על מנת להחזיק את משטח הזכוכית העדין.

סגנון שולחן חדר ישיבות 
ניתן למצוא סגנונות של שולחנות לחדרי ישיבות כיום, כאשר לרוב עושים שימוש בשולחנות מעין מלבניים ארוכים אשר יכולים להכיל מספר רב של אנשים סביבו. שולחנות כאלו גם מכילים בדרך כלל תעלות חיווט, על מנת להשתמש בנקודות חשמל לציוד כמו מקרנים למשל (שולחנות אלו עשויים מעץ בדרך כלל). ניתן למצוא גם שולחנות עגולים או ריבועים קטנים, אם המשרד לא מעסיק מספר גדול של אנשים כדוגמה אחרת.

בחירת שולחן חדר ישיבות מתאים מבחינת חומר וסגנון, יכול לשנות תפיסות של האנשים הנוכחים בחדר ולהמיר עסקאות והחלטות לצד החיובי, אשר ישביע רצון של כל מנהל משרד לטובתו!
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות