ספינזי
»»

אורטופדיה בשירות הריהוט

אולי ההיבט הכי חשוב כאשר באים לרכוש כיסאות למשרד! התחום האורטופדי צבר תאוצה במהלך השנים, כדי לענות על צורך של בריאות לגב מכיוון שמרבית העבודות עברו לישיבה מול מחשב, ולכן אנשי מחקר החליטו לייצר (ועדיין מייצרים), ליינים של כיסאות אורתופדיים - בין אם למשרד ובין אם לעבודה מהבית על כיסא נוח!

כסאות אורטופדיים בשירות הגב שלכם
כסאות אורטופדיים בשירות הגב שלכם
בעבר אולי היה מספיק לבנות כיסא מעץ אצל הנגר בשכונה, היום ישיבה ממושכת היא השגרה הכמעט יום-יומית הן בבית והן בחדר המשרד, ולכן חשוב להבין שעזרים אורתופדיים ברמה גבוהה בכיסא, יכולה להציל אתכם מכאבי גב וגפיים גם לעוד עשר שנים ויותר? אז אילו סוגי כיסאות כדאי לבדוק בגישוש בחברות לריהוט משרדי?

כיסאות ישיבה מעור
לא פעם אנשים העובדים שעות רבות על כיסא בוחרים בכיסא עור איכותי. היוקרה שבכיסא כזה הפכה אותו למזוהה עם שוק המבודל בעובדים בעלי משרה בדרג גבוה כמו מנהלים וחברי דירקטוריון - ומכאן כנראה השם "כיסא מנהלים"! היתרונות שבכיסא עור איכותי היא בנוחיותו, והעובדה שהגימור שלו של עור אמיתי הופך אותו ליקר יותר נתנה לגיטימציה למהנדסים שלו להוסיף מנגנונים מתכווננים לראש, לידיים ולגב העליון והתחתון, כמו גם מושב ארגונומי. מכאן כיסא מנהלים עושי עור הוא כנראה הכיסא האידאלי לכל משתמש.  

נוחות אורתופדית למשרד
גם עובדים זוטרים צריכים תמיכה לגב! המזכירה שיושבת רוב שעות היום ועונה לטלפונים, מארגנת יומנים למנהל וקובעת פגישות צריכה גם היא להרגיש בנוח על כיסא אורתופדי יציב. אין הדבר אומר שצריך לרכוש גם בשבילה כיסא מנהלים עם מושב, או אפילו דמוי עור - כיום לא חסרים כיסאות מזכירה בשוק אשר נותנים שעות מרבית הכוללים מנגנוני שינוי זווית, משענת עם גב גבוה וכרית תמיכה לגב התחתון. כל האמצעים הללו יכולים לעזור לעבודה יעילה ועקבית מצד מזכירות ועובדים אחרים!

כיסאות מעור וכיסאות מזכירה הן חלק מהרעיון של עזרים התומכים בגב לזמן ארוך, אך גם לקוחות זקוקים למושבים לא פעם כמו כורסאות או כיסאות אורח מרופדות - הם הרי אלו ששמים את הכסף בסוף היום ועוזרים לשלם משכורות!
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות