ספינזי
»»

מה לא עושים כשמרהטים משרד?

האינטרנט הוא כלי מצוין לחשיפה לידע עדכני, כך שבמקום לבחור רהיט שכנראה תזרקו לפח יום אחרי, תוכלו לקרוא בדקה בודדת מה לא עושים כשמרהטים משרד!

כשמרהטים משרד עושים את זה כמו שצריך
כשמרהטים משרד עושים את זה כמו שצריך
הדבר הראשון שלא עושים כמרהטים משרד, הוא לפסוח על כתבות מעין אלו! לעתים הכתבות יכולות לחסוך לכם הרבה עצבים מיותרים ולחשוף אתכם ללא מעט ידע, בכל הקשור לבחירת רהיטים למשרד.

חוסכים על חשבון בריאות העובד?!
גב בריא יכול להפוך עובד למרוצה, ולכן אין לזלזל בצרכי עובדי המשרד בהקשר זה - לא לקנות בזול מוצרים כמו כיסאות, אשר נותנים לעובד נוחות ויכולים לעשות זאת לאורך זמן! אם למשל רוכשים כיסא אורטופדי עם כרית מושב מתנפחת, או כזה המכיל מנגנונים שונים לכיוון המושב והמשענת בעזרת 2 ידיות קלות לתפעול או יותר, כבר אתם יכולים להימנע מהתפטרות של עובד בעתיד או תביעות לא עלינו.

פינת משרד לא מרוהטת?
לקוח זה כסף, ופינת המתנה מייצרת כסף בשבילכם! חשבתם על סט מרהיב הכולל שולחן קטן המכיל מקום גם למגזינים שהלוקח קורא בזמן שהוא מחכה לכם, וגם מקום לשים את הקפה שלו? אולי זו גם יכולה להיות פינה עם טלוויזיה קטנה להעביר את הזמן. עוד לא הזכרנו כורסה או שתיים הבאות כסט לפינה הקטנה! מה שלא תעשו, אם תשאירו פינת המתנה ללא ריהוט, הלקוח והכסף יכולים לברוח לכם בין הידיים!

קנייה לא מתוכננת של ריהוט משרדי
בחיים זה נחמד להיות ספונטניים, אבל כשהדבר נוגע להוצאות העסק, יש לשקול בכובד ראש קניית ציוד משרדי!
ואם אתם מתלבטים בין שולחן מנהל המצופה עור לבין שולחן מנהל המצופה פורניר, בבתי עסק המייצרים ומשווקים וגם בעסקים כמו חנויות לריהוט משרדי ניתן למצוא יועץ מקצועי אשר יכול לענות על כל שאלותיכם בנושאים אלו באופן מקצועי ומפורט. על ידי ייעוץ מקצועי, אשר נעשה על ידי איש מכירות מוסמך, תוכלו לחסוך זמן ואולי גם כסף, בבחירת ריהוט נוח ומהודר!
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות