ספינזי
»»

ריהוט משרדי משומש - האם כדאי?

לא פעם אתם שומעים על מישהו שמחפש למכור את תכולת ריהוט דירתו או משרדו במהירות הבזק, ואתם חושבים לא לעמוד בפיתוי! בין אם המחיר זה מה שצד את מבטכם, או אולי זה רהיט שנראה לכם שיהווה תוספת נחמדה לפינת החדר

מי שחוסך משלם פעמיים ולכן תמיד עדיף לקנות ריהוט משרדי חדש
מי שחוסך משלם פעמיים ולכן תמיד עדיף לקנות ריהוט משרדי חדש
בסופו של דבר, אתם צריכים לדעת שיכול להיות שאתם קונים "חתול בשק" שלא יהיה מותאם לצורכיכם. לכן לשאלה האם כדאי לרכוש ריהוט משרדי משומש החלטנו לענות עוד בטרם אתם תצטערו על הכסף שהשקעתם.

למה לא לקנות ריהוט יד שנייה?
כשמחפשים ריהוט משרדי משומש, לעתים נדירות נתקלים במציאה, וגם כשמוצאים רהיט כלשהו קרוב לוודאי שתגלו בדיעבד שהוא בלוי - אם לא מבחינה חיצונית מבחינת הריפוד של כיסא או כורסה למשל, אז כנראה מבפנים כאשר הקפיצים כבר נשברו, מה שגורם למושב להיות לא נוח בעליל! גם הסיכוי להשיג את מה שחיפשתם, הוא אחד למיליון! אחרי הכל, מי יוותר על כיסא מזכירה ארגונומי או כיסא מנהלים יוקרתי מעור בכזאת קלות?! 

קניית רהיטים בזול
על קניית רהיטים בזול נאמר - "שילמת בזול, שילמת ביוקר!" מספיק שהשולחן בפינת ההמתנה התחיל להתקלף עוד בטרם הספקתם לרוכשו, וכבר הלקוח שהגיע לצורכי עסקים, לא יראה זאת בעין יפה.. חיסכון כספי בריהוט משרדי יכול לעלות לכם בעצבים ובציוד שבסופו של יכול להיזרק לפח עקב בלאי, חוסר פונקציות אורתופדיות וכיוצא בזה.

ריהוט משרדי לפי הזמנה
בחברת ספינזי ריהוט משרדי תוכלו להיות בטוחים שגם הנוחות וגם האיכות, הן תכונות בעל ערך עליון בכל הקשור לריהוט משרדי! בין אם אתם מעוניינים במוצר מהקטלוג האינטרנטי שלנו, ובין אם אתם מעוניינים במוצר המיובא באופן אישי, או יותר מזה - ריהוט המיוצר בהתאם לבקשותיכם השונות והאישיות! תוכלו למצוא מענה בחברתנו ברכישת ריהוט משרדי, כגון: שולחנות מנהלים, כיסאות מזכירה או ריהוט לפינות המתנה בין היתר! אז במקום לחפש ריהוט לקוי ובלוי ברחוב - הגיעו היום לספינזי!
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות