ספינזי
»»

ריהוט משרדי מודולרי

מחפשים ריהוט איכותי? יושבים שעות מול מסך המחשב בניסיון למצוא ריהוט יד שנייה או ריהוט ייחודי של מעצבים?! ריהוט משרדי מודולרי יכול לפתור לכם את כל בעיותיכם, ולהביא חידוש גם למשרד בעל אופי "שמרני"! רהיטים מודולריים נמצאים לא מעט שנים בשוק העיצוב, אך בכל שנה ניתן למצוא שמיטב המוחות מצליחים לחדש ובגדול בכל הקשור לתחום!

מערכת ריהוט משרדי מודולרית - הדרך להתאים את המשרד לצרכים שלכם
מערכת ריהוט משרדי מודולרית - הדרך להתאים את המשרד לצרכים שלכם
מה זה ריהוט משרדי מודולרי?
כמו שהייתם רגילים להרכיב פזל בתור ילדים, דמיינו לכם ריהוט משרדי אותו ניתן להרכיב באמצעות חיבור של חלקים שונים. אותם חלקים עשויים להיות ארוניות או שולחנות המתחברים יחדיו ליחידה אחת וכך יוצרים מערכת היברידית מרשימה. תוסיפו לאותם חלקים גם כיסא אורטופדי מקצועי המעוצב במראה הנראה כשייך באופן טבעי לשולחן, והרי לכם מערכת ריהוט משרדי מודולרית מנצחת!

למה כדאי לרכוש מערכת משרדית מודולרית?
מערכת ריהוט משרדי מודולרי יכולה לחסוך לכם מקום במשרד ולתת ״טאצ׳״ עיצובי לחדרים אותם אתם מנסים לחדש במראה אוונגרדי, ועם זאת לא לגרוע מפונקציות בסיסיות של אחסון ונוחות! אם חשבתם שלא ניתן לחדש בתחום הריהוט המשרדי, כנראה שלא עשיתם בדיקה מקיפה דיה בשביל לשמוע על ריהוט משרדי מודולרי.

שימוש במערכת ריהוט מתקדמת למשרד
מערכות ריהוט אשר יכולות לשמש משרד באופן חדשני, מקצועי ואיכותי, לא יעשו זאת טוב יותר ממערכת ריהוט משרד מודולרית - גם אם הרהיט עשוי מפלסטיק או מעץ בעל גימור פורניר, תוכלו להיות בטוחים שהבנייה החזקה והמתוכננת תעמוד בכל קושי ומשקל! ובמקום לרכוש שני שולחנות ללקוח המחכה בפינת ההמתנה, תוכלו לחסוך במקום ולרכוש שולחן מודולרי בעל מספר מדפים או לרכוש ספה המתפרקת לכמה חלקים במקרה של ריבוי אורחים ולקוחות, במקום לקוח אחד שציפיתם לו!
כסא מזכירה דגם ליאור
מק"ט:2250999
מחיר: 420 ₪
כסא בהתאמה אישית
כורסת מנהלים מדגם דניאל
מק"ט:205081
מחיר: 1740 ₪
עור אמיתי
כסא מזכירה דגם רויאל עם ידיות
מק"ט:5752999
מחיר: 610 ₪
כסא בהתאמה אישית
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות