ספינזי
»»

מערכות ריהוט משרדיות

סטים של רהיטים יוקרתיים לדרגי הניהול, מערכות מרהיבות של דלפקי קבלה למזכירות החברה, שולחנות עובדים אשר מהווים את המילה האחרונה בתחום - בספינזי תוכלו למצוא את כל מערכות הריהוט המשרדיות שתחפצו בהם!

ברשת חנויות הריהוט המשרדי ספינזי תוכלו למצוא מבחר רהיטים במגוון סגנונות ועיצובים
ברשת חנויות הריהוט המשרדי ספינזי תוכלו למצוא מבחר רהיטים במגוון סגנונות ועיצובים
בתוספת כיסאות פרימיום, כיסאות מזכירה משרדיים ונוחים, מערכות ישיבה של פינות המתנה נינוחות - בבואכם אלינו, תוכלו להרגיש שהגעתם לבזאר ענקי ואיכותי של ריהוט משרדי, בצורה (או הגימור!) שלא חלמתם עליהם עד היום!

מערכות ריהוט למשרדי מנהלים
לא סתם מערכות ריהוט משרדיות פשוטות - בתור מנהלים תוכלו להרגיש את העור ואת היוקרה בכיסא ארגונומי מהטובים שנבנו, את גימור העץ היוקרתי והנוצץ של הפורניר בשולחן הבנוי מחומרים יציבים ואשר משתקף לכל זוג עיניים היודעים איכות מהי, כמו מראה גדולה ונקייה לעיני כל! מערכות ריהוט מנהלים למשרד הן 'ה'מוצר שאתם רוצים שיהווה את התמונה  לסטטוס מנצח, ולא איזה כיסא מתפרק, שולחן פשוט ומתכלה וארון מגירות מעופש - סט ריהוט מנהלי זה שילוב של מחיר טוב, מוצר איכותי למראה עין ועם זאת פונקציונלי ועמיד לאורך זמן רב!

מערכות ריהוט למשרד במרכז
ריהוט מיובא? מערכת רהיטים משרדית בנויה על פי דרישת הלקוח? בספינזי תוכלו למצוא הכל! ולא רק מערכות ריהוט משרדי למנהלים, הסוד הוא גם בפשטות - רגלי מתכת הבנויים בשיפוע ומוברגים לשולחן זכוכית, אשר לא תופס מרחב גדול ועם זאת יכול להכיל את כל הדברים השימושיים לעובד כמו מסך מחשב, פינת טלפון קטנה ועוד מקום לכתיבה על השולחן! לא צריך לשאול לאן נכנסת הניירת, כי מספיק שאמרתם לנציגינו האדיבים ביותר שאתם מחפשים מערכת ריהוט משרדית לעובדים, והם כבר ידעו להגיד לכם שאותה מערכת משרדית יכולה להגיע עם ארונית ניידת מתחת לרגלי השולחן!
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות