ספינזי
»»

חברות לשיווק ציוד וריהוט למשרד

הריהוט הוא גורם מכריע במשרד, ורק חברה מקצועית וגדולה כמו ספינזי יכולה להתחייב ולעמוד בתווי תקן מחמירים בנושא מהותי שכזה!

בספינזי תוכלו למצוא מבחר רהיטים משרדיים בהתאמה אישית
בספינזי תוכלו למצוא מבחר רהיטים משרדיים בהתאמה אישית
אם אתם מחפשים ריהוט משרדי מקצועי מחברה טובה ואמינה, אל תחזרו למנוע החיפוש! ספינזי היא חברה ותיקה אשר צברה מוניטין בקרב עשרות אלפי ישראלים, העובדים במשרדים פרטיים, וגם מהווה עוגן למאות חברות גדולות ובינוניות כאחד, בהקשר לדבר החשוב לנו יותר מכל, שלא תמיד אנחנו מודעים לגודל החשיבות שלו!

ספקי ריהוט משרדי
הרמת טלפון אחת לבירור, המחשה ויזואלית לאחר שראיתם את קטלוג המוצרים באתר או במו עיניכם ולבסוף סגירת עסקה בצורת התשלום שנוחה לכם, כולל משלוח עד הבית או המשרד (אם תרצו כמובן) - סך הכל שלוש פעולות פשוטות שיעזרו לכם לקבל את השירות הטוב ביותר מספינזי שבתל אביב - אחת מהחברות לשיווק ציוד וריהוט למשרד מהאיכותיות ביותר! כמה פשוט, ככה מהיר!

ריהוט משרדי חדש מחנות
למה לכם לעסוק בחיפוש של מקומות לחידוש רהיטים? בואו לקנות מוצרים חדשים מחנות מפעל אשר דוגלת בייצור כחול לבן, ואשר מספקת שרותים מצוינים לאלפי משרדים ולאלפי בתי-אב בכל רחבי המדינה! מכיסאות ארגונומיים המתאימים עצמם ליושבים עליו, עד לשולחנות מודולריים הניתנים לשינוי מגוון של אופן השימוש בו, ספינזי מנהיגה מהפכה של רהיטים למשרד עכשוויים ומנצחים כאחד!

משרד ריק? לנו יש פתרונות לריהוט המשרד!
לא צריך לקפוץ אחר עשרות הצעות של יד שנייה כדי למצוא ריהוט משרדי, שאולי לא יישב בסופו של דבר עם קו המחשבה שלכם, כדרך המלך, והשיווק לעסק שעליו חשבתם - חברת ספינזי מהווה מהפך בכך שהיא מרהטת משרד באמצעות דרך חשיבה עסקית ויצירתית, וזה מתחיל מהפריט הריהוט המשרדי הקטן והפונקציונלי ביותר, עד לפריט המשרדי הגדול והמפואר ביותר!
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות