ספינזי
»»

ישיבה נוחה והשפעתה על התפוקה

כאשר בוחרים כיסא מתאים לעבודה, אתם כמנהלים לא רק משפרים את האפקטיביות של העובד, אלא גם יכולים להעלות את רמת האושר שלו מהעבודה, ועובד מאושר יכול להיות כידוע עובד אפקטיבי ומצוין לאורך תקופת עבודה ארוכה

השקעה בכסא נוח לעובד תחזיר את עצמה מהר מאוד
השקעה בכסא נוח לעובד תחזיר את עצמה מהר מאוד
לכן ניתן להרוויח עובדים חרוצים לתקופה וותק לא קצרה! אז עכשיו שהנחנו את דעתכם לגבי ישיבה נוחה והשפעתה על התפוקה, נשאלת השאלה מהי הדרך הטובה ביותר לגרום לכך להתבצע מבחינת ריהוט המשרד???

איך לגרום לעובדים לעבוד מהר יותר?
ניהול נכון אולי יעזור לכם להניע עובדים במידה, אבל איך באמת תגרמו לעובדים לעבוד בצורה מהירה ויעילה יותר? אז עובד יכול להיות פרודוקטיבי יותר כאשר הוא יושב על הכיסא המותאם ביותר בשבילו! מבחינה זו, כיסא ארגונומי יכול להיות אידאלי לעובדי הייטק או פקידים אחרים אשר "מבלים" שעות בישיבה. אחת מתכונות הכיסא היא להתאים את עומק המושב למשתמש בו למשל. תכונות נוספות הן שליטה על הגובה כמו גם על היציבות בעזרת חמש זרועות עם גלגלים. ניתן למצוא עשרות כיסאות ממודלים בחברת ספינזי בעיר בתל אביב, והכל כדי להפוך את העובד למהיר יותר ואפקטיבי יותר!

תפוקה טובה בעבודה בעזרת ריהוט טוב
כיסא טוב לגב העובד תורם לא רק לישיבה נוחה: השפעתו על התפוקה של העובדים השונים גם יכול לתרום להלך הרוח שלהם, ולא משנה כמה מוטיבציה תנסו להחדיר בהם וכמה תנסו לדרבן אותם להגיע להישגים - הסוגיה האורטופדית בהקשר לריהוט משרדי לא פוסחת על אף אחד בענייני בריאות! גם העובד המצטיין והנחוש ביותר יכול להתדרדר מבחינת תפוקת עבודה אם לא רוכשים כיסא טוב דיו הכולל משענת גב נוחה עם כוונונים אופקיים ואנכיים. כיסא ארגונומי זה, גם עוזר לא פעם במניעת מחלות ודלקות פרקים, היות ומה שגורם לעובד לחולי זה הוא הקיבעון בין היתר, בלעבוד באותה תנוחה זמן ממושך.
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות