ספינזי
»»

ריהוט משרדי פונקציונלי

המשרד ששכרתם קטן מדי לריהוט שאתם רוצים, או שכבר נמצא ברשותכם? יש דבר אחד שיכול לעזור והוא לא בהכרח כרוך בשבירת כמה קירות - ריהוט משרדי פונקציונלי! השימוש ברהיטים הללו יוכל לעזור לכם בצורה הפרקטית בשאלה של איך לרהט משרד.

אם יש לכם מגבלות בריהוט המשרד התייעצו עם אנשי ספינזי. לכל בעיה יש פתרון
אם יש לכם מגבלות בריהוט המשרד התייעצו עם אנשי ספינזי. לכל בעיה יש פתרון
ניצול חלל החדר
בין אם המשרד שלכם עומד על 50 מ״ר, או 120 מ״ר ואף יותר - חשוב לנצל כל חלל שיש בו על מנת לדאוג שיהיה מקום לטפסולוגיה, לעובדים, ובה בעת שיהיה מעוצב במידה הראויה ללקוח. על מנת לצלוח בשתי המשימות במקביל, ניתן למשל לשים כונניות מדפים בצורת כוורת בצידי החדר על הקיר (או אפילו על כמה קירות). אז ניתן, באופן תיאורטי, לבנות כוורת מרובת מדפים, להכפילה על פני מספר מקומות ובכך לוותר על ארון סגור שרק מוריד מנפח החלל, אשר לא בהכרח מהווה פתרון עיצובי או פונקציונלי למשרדכם, ולא משנה מה גודלו.

כסא פונקציונאלי למשרד
לחדש לכם שכל כיסא משרדי היום שנבנה לכל עובד ועובד מגיע עם גלגלים, לא נצליח בהכרח, אבל אולי נצליח להעיר את עיניכם כאשר נגיד שיכולת של כיסא להיות פונקציונלי היא לא רק בנוחות, אלא גם בבריאות! כך ניתן לומר על כיסא ארגונומי למשל, אשר ניחן בכל התכונות החיוביות הללו כאשר הוא מתבסס על ריבוי מנגנונים, כריות אשר יכולות בעמוד השדרה ובמרבית אם לא בכל חוליותיו!

ואם בריהוט משרדי פונקציונאלי עסקינן - כדי להפוך חדר בדירתכם לעסק משגשג, או לפחות לכזה אשר יכול להישמר בו הסדר והארגון בקלות (שלא לדבר על המקום, גם אם הדבר משתמע מכך וגם אם לא), ניתן למצוא שולחן מחשב המשמש כשולחן עבודה, ליעיל ביותר במידה ודואגים שרגליו יהוו סטנד למוח המחשב בצד אחד, ובצידו השני כוננים מדפים למסמכים החשובים.
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות