ספינזי
»»

ריהוט משרדי לעסקים קטנים

ריהוט משרדי לעסקים קטנים

גם בכיסאות יש גדלים ורמות שצריך לייחס לגודל המשרד וצרכיו
גם בכיסאות יש גדלים ורמות שצריך לייחס לגודל המשרד וצרכיו
ריהוט משרדי לעסק קטן זה משהו שאין בו להקל ראש. את מירב השעות ביממה אתם מבלים במשרד שלכם. מן הראוי שתדאגו לעצמכם ולעובדים שלכם לריהוט שלא יפגע בהם מבחינה בריאותית אורטופדית. בנוסף לחשיבה הבריאותית ראוי לשקול את עניין המרחב של מקום העבודה שלכם. במידה והמרחב של המשרדים שלכם מצומצם תוכלו לרכוש ריהוט מודולרי בעיצוב מודרני-חדשני שחומרי הגלם שלו הם חומרים קלים כמו: פלסטיק ומתכת.

בחירת כיסא משרדי
יש האומרים, כי כיסא משרדי הינו הבחירה החשובה ביותר בבחירת ריהוט משרדי. כיסא משרדי בהתאם לעיצוב שלו ולרמת התכנון יהווה מרכיב חשוב ביומו של העובד שלכם. כיסא משרד צריך להיות מותאם לגבו ולצווארו של המשתמש. בנוסף, רוב כיסאות המשרד מתוכננים כיום להיות דינמיים ולהשתנות בהתאם למשתמש. כלומר, כיסא יכול לזוז באמצעות גלגלים, יכול לשנות את גובהו באמצעות מוט הרמה ויכול להתאים את המשענת לגב המשתמש.

בחירת ריהוט משרדי
ריהוט משרדי לעסק קטן צריך להיות פרקטי, שיחסוך במקום ושיחסוך בהוצאות. ישנו מגוון רחב של ריהוט משרדי,כמו: דלפק קבלה, ארוניות, שולחנות עבודה וכו'. הכל תלוי בהתאם לצורך של העסק. במידה והעסק הינו קטן, כנראה שלא תצטרכו שולחן דיונים רחב ממדים. יחד עם זאת במידה ואתם כן צריכים אפשר להתאים לכם שולחן דיונים שיהיה מותאם לעסק שלכם. במידה ותרצו לחסוך מקום, תוכלו להשתמש בריהוט בעיצוב מודרני ומודולרי שעשוי מחומרים כמו: מתכת ופלסטיק ויכול להתכוונן בהתאם לגודל המשרד שלכם.

עיצוב משרד קטן
בעידן העיצוב המודרני, הריהוט הוא הרבה יותר מאשר הנראה לעין. העיצוב המודולרי החדש יכול לחסוך לכם הרבה מקום. לדוגמה, שולחן קטן ממדים יוכל להיפתח לשולחן דיונים רב משתתפים. כשבוחרים ריהוט משרדי למשרדים קטנים מן הראוי לשקול את המרחב של המשרד כפרמטר החשוב ביותר בבחירת ריהוט.
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות