ספינזי
»»

ריהוט משרדי נוח

כאשר אנחנו מדברים על ריהוט משרדי האסוציאציות הראשונות שצריכה לקפוץ לראש זו נוחות. לכם ולעובדים שלכם מגיע לעבוד בסביבה ידידותית ונוחה

ריהוט משרדי נוח הוא לא משהו שכדאי להתפשר עליו
ריהוט משרדי נוח הוא לא משהו שכדאי להתפשר עליו
רוב זמנכם נמצא במשרד, בחירה של כיסא או שולחן שלא מאפשרים לכם את הנוחות המקסימלית, פוגעת בבריאותכם לטווח הרחוק. כמובן שגם במשרדים ביתיים, חדרי עבודה, פינות עבודה ביתיות אין כדאי להתפשר על נוחות הישיבה בריהוט המשרדי.

כסאות משרדיים נוחים
כסא משרד איכותי הוא ככל הנראה כלי ריהוט החשוב ביותר במשרדכם. השעות הרבות בישיבה מול צג המחשב, מצריך כסא משרד איכותי ונוח. כסאות משרד מגיעים בקשת רחבה של סוגים ומחירים, שמתאימים לכל כיס. כסא משרד צריך להיות נוח למשתמש בו. מכיוון שלא כל אנשים בעלי עמוד שדרה ומערכת שרירים זהים, לא כל כיסא יכול להתאים לכם. כשמחפשים כיסא אורתופדי מומלץ לנסות אותו לפני הקניה, שכן כיסא שלא מתאים לכם יכול ליצור נזק לטווח הרחוק.

כסאות המתנה נוחים למשרד
הזמנת אורחים לישיבה, לקוחות חדשים לשיחת התרשמות או מגויסים לראיון במשרד שלך? כנראה שתרצה שהם ירגישו בנוח בזמן המתנה לישיבה. כסאות המתנה הן חלק חשוב במשרד. כסאות המתנה למשרד משדרים אדיבות ורצינות כלפי האורח שלכם במשרד,שכן לא בהכרח יהיה לכם את הזמן להתפנות אליו באופן מיידי. מלבד ייעודם המקורי לאורחים, המערכת כסאות יכולה להתאים גם בתור פינת ישיבה לעובדים בזמן ההפסקה שלהם מהעבודה הקשה.

שולחנות משרדיים נוחים לעבודה
שולחן עבודה הוא יותר משולחן היום. לא לכל עובד במשרד גדול יש באמת משרד נפרד, ישנם הרבה מאוד עובדים שמבצעים את עבודתם בתוך מרחב מצומצם ולכן, השולחן הוא כל עולמם. שולחן עבודה, לא צריך להיות גדול מידי, או רחב מידי. הוא צריך לאפשר למשתמש בו את הנוחות המרבית, כלומר הוא צריך לתת לעובד גישה גם למחשב וגם לניירת בצורה שהוא לא יעזוב או יזיז את הכיסא במהלך עבודתו.
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות