ספינזי
»»

איך בוחרים כסא משרדי?

לעתים רבות אנחנו מתייחסים לכיסא משרדי כעוד אובייקט במשרד, תפיסה זאת היא לא פסולה מהשורש שלה, אך צריך לזכור שהאובייקט הזה שאנחנו נוטים לזלזל בו, הוא המקום שאנחנו מבלים חלק ניכר מזמננו ביום יום

כשקונים כיסא למשרד חשוב שיהיה נוח לפני העיצוב והמחיר שלו
כשקונים כיסא למשרד חשוב שיהיה נוח לפני העיצוב והמחיר שלו
לפיכך, בחירת כיסא היא לא בחירה שרצוי לזלזל בה. בבחירת כסא משרדי, צריך לשקול כמה פרמטרים: נוחות-החשוב ביותר, עיצוב הכסא ומחירו. 

כסא משרדי נוח
ישנם כמה פרמטרים לבחירת כיסא משרדי, החשוב שבהם הוא נוחות הכיסא למשתמש. ישנם מגוון רחב של כיסאות משרדיים: כמו כיסא מזכירה, כיסא מנהלים, כיסאות לישיבות וכו'. כאשר אנחנו מחפשים כיסא עלינו לדעת שעל נוחות לא מתפשרים,בסופו של דבר על הכיסא אנחנו יושבים בחלק גדול מזמננו ביום. בנוסף, כדאי לדעת שלא כל מוצר באינטרנט שווה להזמין ללא בדיקה. לפני שהזמנת כיסא באינטרנט, תבדקו איך הוא מרגיש לכם באחת מהחנויות הרהיטים שמשווקות אותו, ורק לאחר מכן תבצעו הזמנה. 

עיצוב כיסא משרדי
פרמטר נוסף שיש לקחת בחשבון בבחירת כיסא הוא העיצוב של הכיסא. כן, זה אולי נשמע טיפה נשי, אך כיסא צריך "להזמין" אותך לשבת עליו. אף אחד לא ירצה לשבת על כיסא בעיצוב מגושם, ולכן אחרי הבחירה של כיסא נוח תעברו לפרמטר של עיצוב הכיסא. נקודה נוספת למחשבה, היא שהכיסא צריך להשתלב בעיצוב של החדר ולא להיות חריג בעיצוב של המשרד.

מחיר כסא משרדי
לאחר שנשקלו שני פרמטרים חשובים כמו: נוחות ועיצוב. ניתן לעבור לפרמטר האחרון והלא פחות חשוב, כסף. הרבה פעמים אנחנו בוחרים כיסאות משרדיים לפי שיקול תקציבי. ישנם, מגוון רחב מאוד של כיסאות משרדיים, לא צריך להינעל על היקרים ביותר או על המובחרים ביותר. ישנם כיסאות נוחים בעיצוב עדיין ופשוט במחירים סבירים לכל תקציב לוגיסטי של משרד. 
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות