ספינזי
»»

חלקי חילוף לריהוט משרדי

מי לא מכיר את הסיטואציה שאתם יושבים על כיסא רעוע או משתמשים בשולחן מאולתר שמים לו כמה דפים בצד השולחן בכדי לייצב אותו

בפני כל אדם נורמלי עומדת שלוש אפשרויות, הראשונה לחיות עם הרהיטים השבורים, השנייה לרכוש חדשים והשלישית וסביר להניח החכמה ביותר, ובמידת האפשר, היא לתקן את הרהיטים בסכום מינימלי. 

חלקי חילוף לכיסא משרדי
לפעמים יש את הנטייה להחליף את דבר שבור בחדש. ובכן, מה אם ניתן לתקן את השבור ולחסוך כסף במקום? הרבה פעמים כיסאות צריכים תיקון קל בכדי שיחזרו לימי הזוהר שלהם. לא צריך להיות בעל ידע טכני נרחב, צריכים לרכוש סט כלים, חלקי חילוף ואולי הוראה טלפונית בכדי להחליף משהו בכיסא. בין חלקי החילוף שנוטים להישבר או להישחק הם גלגלי כסאות, משענות של הכיסא וידיות.

ריפוד מחדש של כסאות משרד
הרבה פעמים כיסא יכול להישמר לאורך שנים, במיוחד כיסא איכותי. אך, יחד עם זאת הריפוד עם השנים מתחיל להתבלות, הצבע דוהה או שהריפוד כבר לא כל כך נוח כמו בעבר. בפניכם עומדת שתי אפשרויות האחת, הראשונה לזרוק את הכיסא או לתרום אותו ולהחליף בחדש או לשלוח אותו לתיקון. אם יש לכם כסף מיותר במשרד על החלפת כיסאות תוכלו תמיד לחסוך הרבה כאב ראש ולהזמין כיסאות חדשים אבל אם תרצו לבצע החלטה חכמה וחסכונית תוכלו לפנות לרפד שיחליף את הריפוד הבלוי.

חלקי חילוף לרהיטי המשרד 
כמו שאתם מחזיקים במשרד טונר ספייר, מומלץ שתחזיקו במשרד גם כמה חלקי חילוף שישמשו אותכם לתיקונים מהירים של הריהוט שלכם. בין החלקי החילוף שמומלץ שתחזיקו במשרד, תוכלו לרכוש ידיות של כיסאות, גלגלי כיסאות, ידיות של דלתות, צירי דלתות וכמובן שלא יזיק ארגז כלים מפואר שיאפשר את העבודה הזאת. את החלקי החילוף אפשר למצוא כמעט בכל חנות של תחזוקה של הבית או בחנויות ריהוט. 
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות