ספינזי
»»

תיקוני ריפוד לריהוט משרדי

מה יותר כדאי לעשות להחליף את הכיסא או שמא לתקן את הריפוד? שאלה זאת שווה מחשבה כשמתסכלים על כלל הכיסאות במשרד ולא על כיסא אחד ספציפי

החלפת ריפוד כסאות במשרד נותנת מראה חדש ונקי
החלפת ריפוד כסאות במשרד נותנת מראה חדש ונקי
כל משרד או כל גוף שמשתמש בכיסאות משרדים צריך לחשוב על פן הכספי בנושא הזה. כמובן, שמשרדים גדולים יכולים להרשות לעצמם, אבל תתארו לכם כמה כסף אפשר לחסוך אם תחליטו לתקן את הכיסאות ולא להחליף אותם.

החלפת ריפוד לכיסא משרדי
לפעמים אנחנו חושבים שמי שמכיר אותנו בצורה הטובה ביותר הם המשפחה שלנו או חברים, אבל פה טמונה טעותכם, מי שמכיר אותנו הוא הכיסא שאתם שאתם יושבים עליו מידי יום במשך שעות. קשה מאוד להחליף כיסא אחרי תקופה ארוכה, אבל לא תמיד צריך להחליף. השנים עושות את שלהם גם על הריהוט המשרדי. אם הריפוד של הכיסאות במשרד שלכם, לא במצב אידאלי, זה לא אומר שתצרכו להחליף כיסא, כדאי לשקול את תיקון הריפוד של הכיסאות, בעיקר בגלל החיסכון הכספי אבל גם מפני שקשה להתרגל לכיסא חדש.

מתי צריך להחליף ריפוד בכיסא
התשובה לשאלה יכולה להיות ברורה מעליו, ברגע שהוא מתבלה. אבל אחרי הכל במשרד יש יותר מכיסא אחד. לא צריך להחליף ריפוד כל פעם כי לאיזה עובד לא נוח. לרוב, מחלקת הרכש שוקלת האם כדאי לתקן את הכיסאות או לרכוש חדשים. בכל אופן, כששאלה הזאת עובדת באוויר כדאי לשקול את הכדאיות של החלפת כיסאות מול תיקון כיסאות משרד והחלפת ריפוד, שלרוב האופציה השנייה חסכונית יותר. בנוסף לכך, יש כאלה שיחשבו שיהיה עדיף לבצע החלפה באופן גרוף אצל כל הכיסאות במשרד.

החלפת כיסא או תיקון ריפוד
כשחושבים על תיקון הריפוד או תיקון כיסא משרדי, לרוב נכנסת למשוואה האם לא כדאי להחליף את הכיסאות במקום להשקיע את תיקונם. בסופו של יום, כל חברה עם התקציב שיש לה כלפי רכש עבור כיסאות משרדים, אחרי הכל למשרד שמרוויח בצורה יפה לא יהיה בעיה להחליף כיסאות לעובדים שלו. אבל אם מסתכלים בצורה גורפת על משרדים קטנים, כדאי להכניס למשוואה הזאת שיהיה זה חיסכון כספי גדול, אם תחליטו לתקן את הריפוד ולא להחליף את הכיסאות.
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות