ספינזי
»»

טיפים לריהוט משרד מנהל

משרד המנהל הן צמד מילים שמכניס באדם הממוצע תמיד יראת כבוד, עוד מהתקופה של ילדים בבית הספר עד לצבא ובעבודה

ריהוט משרד המנהל ישפיע על היחס של העובדים כלפיו
ריהוט משרד המנהל ישפיע על היחס של העובדים כלפיו
 כאשר אנחנו נכנסים למשרד המנהל אנחנו מכבדים את המקום ומתנהגים בהתאם. לכן, כמו שאנשים מכינים את עצמם נפשית כשהם יושבים במשרד המנהל, כך גם המשרד צריך להיות מוכן לקראת האנשים "ולשדר" את הדבר הנכון, יוקרה,כבוד סמכותיות ועוד.

ריהוט למשרד המנהל
נצא תחילה מנקודת הנחה, שמשרד המנהל הוא החדר החשוב ביותר בכל חברה באשר היא. שמה מתקיימות הישיבות בארבע בעיניים ושמה נחתמים החוזים או שסוגרים את הסעיפים האחרונים. ריהוט משרד המנהל צריך להתבצע בחישוב מוקפד ביותר. שכן צריך להתאים את הריהוט לחלל החדר. בין אם זו חברה גדולה או בין אם זו חברה קטנה צריכה להיות הבנה שחדר המנהל צריך להיות מרוהט גם ברהיטים שהם פחות רשמיים כמו מערכת ישיבה. שכן, לפעמים שיחות שהן פחות רשמיות גם הן חלק מאסטרטגיה לניהול נכון.

בחירת שולחן מנהלים
תתארו לכם את התרחיש הבא, אתם נכנסים לחדר של מנהל ואתם מוצאים שהוא יושב מאחורי שולחן סטודנט. מה תחשבו באותו רגע על אותו מנהל? ככל הנראה לא מספיק דברים חיובים שכן, השולחן והמעמד לא עומדים באותה קנה מידה. שולחן מנהלים צריך לשדר יוקרה, סמכותיות וכוח. אחרי הכל זה שולחנו של המנהל. כאשר בוחרים שולחן מנהל, צריך להבין שמלבד השימוש הפרקטי שלו הוא צריך להיות שולחן שמשדר לאנשים שנכנסים למשרד דברים נוספים.

בחירת כיסא מנהלים
אם דיברנו על ריהוט במשרד המנהל ועל שולחן לא נפסח על כיסא מנהלים. כיסא מנהלים הוא ללא ספק הפריט החשוב ביותר בחדר. וזאת בגלל שתי סיבות. הראשונה, והברורה ביותר היא בגלל הבריאות של המשתמש בו, הרי מירב הזמן של המנהל במשרד יהיה על אותו כיסא. הסיבה השנייה, היא מה שהכיסא משדר למי שיושב מולו. כיסא שהוא מוגבה יותר משאר הכיסאות ונראה איכותי יותר, משדר לשאר אנשים בחדר, ששם יושב הבוס. כיסא מנהלים צריך להיות עשוי מחומרים איכותיים ולהיות מודלרי מכיוון שכיסא מתוחכם משדר רצינות לאנשים אחרים.
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות