ספינזי
»»

כסאות מזכירה מעוצבים

איזה כיסא נבחר למשרד? איך נתאים אותו לשולחן ואפילו לדלת המשרד? באמת צריך עכשיו לקפוץ בין חנויות כשלחנות ההיא היה את הכיסא הכי יפה ולשני היה את הכי נוח?

לפני רכישת ריהוט משרדי כדאי לאפיין מה בדיוק אנחנו צריכים
לפני רכישת ריהוט משרדי כדאי לאפיין מה בדיוק אנחנו צריכים
אין צורך לשבור את הראש. בספינזי ריהוט משרדי אנחנו נספק לכם את כל התשובות, ניתן לכם מענה לכל דרישה והכל בחנות אחת עם מבחר גדול ושירות שיעזור לכם למצוא הכל במקום אחד.

איך לבחור ריהוט למשרד
כשאנו בוחרים ריהוט למשרד, אנו צריכים לבחור אותו לפי מספר פרמטרים. פרמטר חשוב הוא איכות המוצרים, איפה הם מיוצרים, מאיזה חומר הם עשויים, האם יש עליהם אחריות ולכמה זמן. פרמטר נוסף חשוב הוא איך נראה הרהיט כך שיתאים לעיצוב כולו ולא יהיה שונה בצורה כזאת שימשוך את כל צומת הלב ויפגע במראה של המשרד.

דגמי כסאות מעוצבים
הרהיט שהכי חשוב לבדוק בו את האיכות וההתאמה לעיצוב המשרד הוא הכיסא בו נשתמש באופן ישיר הכי הרבה. הצורך בכיסא נוח לישיבה ארוכה שגם יתאים לעיצוב המשרד והחשיבות שנוצרה כתוצאה מכך הביאו לשלל דגמים של כסאות נוחים ומעוצבים כך שכל אחד יוכל להתאים את הכיסא לפי צרכיו תוך התחשבות בשני קריטריונים חשובים אלו.

ריהוט משרדי מעוצב באזור המרכז
בספינזי ראינו את הצורך שנוצר בהתאמה אישית לכל משרד ולכן אנו מציעים לכם מבחר גדול של ריהוט מעוצב למשרד ובפרט, כסאות מזכירה מעוצבים, נוחים ואיכותיים שיתאימו לכם בחנות אחת. החנות שממוקמת בראשל"צ נבנתה תוך מחשבה על סיפוק כמה שיותר פתרונות משרדיים במקום אחד ומציעה את אחד מהמבחרים הגדולים לרהיטים המעוצבים למשרד בחנות אחת במרכז הארץ תוך מתן שירות וייעוץ מהמקצועיים שיש.
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות