ספינזי
»»

ריהוט משרדי לעסקים קטנים

הסכם השכירות נחתם וקיבלנו את המפתח למשרד החדש, אנחנו כבר נמצאים בשלב גיוס עובדים מתקדם אבל רגע, מה עם ריהוט למשרד?

כשמרהטים משרד צריך למצוא את האיזון בין התקציב לצד פרקטי
כשמרהטים משרד צריך למצוא את האיזון בין התקציב לצד פרקטי
אין סיבה להילחץ, עבודה נכונה עם קבלת החלטות מסודרת תביא אתכם לתוצאות טובות של משרד עם אווירה טובה ותפוקה יפה.

בחירת ריהוט פונקציונלי למשרד
בחירת ריהוט פונקציונלי למשרד היא דבר חשוב מאוד ברמה הפרקטית והתקציבית. כשאנו פותחים משרד חדש או מחדשים את המשרד הישן יש לנו נטייה לקנות הרבה מעבר לצורך, להעמיס בכך על המשרד ולהוציא כספים מיותרים. חשוב מאוד לעצור רגע לפני שיוצאים למסע הקניות ולחשוב בצורה פרקטית מה אנחנו באמת צריכים ומה הולך סתם לסתום לנו את החלל במשרד. השלב השני הוא קניה נכונה וגם כאן, רגע לפני שאנחנו יוצאים למסע הרכש מומלץ לקחת מידות מדוייקות ואפילו לשרטט על דף עם פרופורציות מדוייקות את התוכניות שלנו כדי לראות שהרהיטים תואמים את גודל החלל לא חוסמים אחד את השני.

חשיבות העיצוב של הריהוט למשרד
התפיסה המודרנית אומרת שהאווירה במשרד היא אחד הגורמים העיקריים לתפוקת העובדים בעסק. לעיצוב המשרד השפעה ישירה על האווירה במשרד. האווירה לא נוצרת רק בגלל האופן בו מסודר המשרד אלה גם בגלל עיצוב הרהיטים, צבעם וצורתם, לכן חשוב שלפני שאנחנו קונים רהיט משרדי לחשוב מי האנשים שהולכים להשתמש בו, מה גילם, מה הם אוהבים ומה ישרה להם סביבת עבודה חמה נעימה.

איפה לקנות ריהוט למשרד
אחרי שהחלטנו מהו הריהוט למשרד אותו נרצה לקנות הגיע הזמן להתחיל לחפש וזה השלב שכנראה נגלה בו את האינפלציה בשוק הרהיטים ונשמח שאיפיינו במדוייק איזה רהיטים אנחנו צריכים ואנחנו באים ממוקדי מטרה. כדי לא לבזבז מזמננו היקר, לפני שנצא מהבית כדאי שנעשה סקר שוק קצר באינטרנט בו נראה איזה מהחנויות מתאימות לסגנון שבחרנו ולטווח המחירים שלנו ורק אחרי שמצאנו את 2-3 החנויות שמתאימות לנו נצא לדרך ונלך לראות ולהרגיש את הרהיט מקרוב.

כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות