ספינזי
»»

הקמת פינת עבודה בבית

חיסכון של 2,000-4,000 ש"ח לחודש, בהחלט יכול להיות שווה את המאמץ של קצת חקירות לגבי הקמת פינת עבודה בבית!

משרד בבית הוא עדיין משרד וכך צריך להתייחס אליו
משרד בבית הוא עדיין משרד וכך צריך להתייחס אליו
ניתן לחסוך גם במקום וגם כסף באותה הזדמנות, בהקשר לפתיחת משרד ביתי, אם משקיעים קצת מאמץ. ומי יודע, אולי בסוף תוכלו גם להכניס פינת קפה כטאץ' אחרון! 

התאמת ריהוט משרדי לבית
הקמת פינת עבודה בבית עובדת על שני מישורים: הצרכים שלכם, והצרכים של הלקוח. לקוחות שמגיעים אליכם למשרד הביתי, ישמחו לראות אזור סטרילי ונפרד מהבית, הכולל: מרווח, פרקטיות וסדר וארגון - שהוא למעשה הכי חשוב! לאחר בדיקת מידות של החדר הקטן או הגדול אשר ישמש לעבודה, מה שימלא את החלל ראשון, קרוב לוודאי יהיה שולחן העבודה! ניתן למצוא שולחנות עבודה בצורת ר', עם גימור ברמה גבוהה ביותר של עץ, אשר יכולים גם לשאת משקלים לא קטנים על משטחם. אז אולי ניתן לחסוך גם מקום, מבחינת חלל החדר. מבחינת הלקוחות שאתם מעוניינים להביא למשרד (או ליצור עמם שיחות באינטרנט) - ניתן ליצור מולם רושם טוב עם קצת תמונות קישוט ברקע, או ארון מאחורי הכיסא המשמש לקלסרים ולניירת ( אולי ארון עץ פתוח יכול להראות את הסדר שבמשרדכם, אם כך). 

מה לא שמים במשרד הביתי?
מעוניינים לשים שטיח בחדר שבו הכיסא נייד? סביר להניח שלמכונת הקפה יהיה לכם קשה יותר להתגלגל! במקום שבו אתם מעוניינים לשים רצפת פרקט, כנראה שריהוט מעץ יכול להיות הפתרון האידיאלי לעין מנהל/מעצב המשרד הביתי המתחיל, ורצפת שיש כנראה תצטרך למצוא את דרכה אל עבר בעלים חדשים (רק אם אתם מעוניינים לשמר מראה יוקרתי הכוונה). מעיצוב משמים כמו צבע שחור שגם מושך חום רצוי להימנע על הקירות, במיוחד במדינה חמה כמו שלנו. אם החדר הוא קטן ממדים, רצוי לצמצם עלויות קרוב לוודאי ולהתמקד בכיסא אורתופדי משובח (בעל ידיות מתכווננות, בעל בוכנות הרמה כדי לשחק עם הגובה מול השולחן כשעובדים מול המחשב או הניירת, ולא לשכוח כרית מתנפחת לגב התחתון, אשר חשובה בעיקר לאלו המתכננים לעבוד לא מעט שעות בישיבה במשרד הביתי!).    

משרד בדירת מגורים - טיפים לריהוט ולהתייעלות
מספיק לקדוח חור קטן בשולחן המשרד (במידה וקניתם או שאתם מתכננים לקנות שולחן משרדי מעץ), ודרכו להשחיל את החוטים של המחשב ושל אביזרי החשמל הקטנים כמו מנורת השולחן למשל, וכבר יהיה לכם יותר מרווח לנשימה! אולי כדאי למצוא צינור לחיווט כדי שלא ייראה לעין, שיהיה יותר אסתטי ושלא יפריע בזמן העבודה השוטפת. אם אתם רוצים לקשט בקצת תמונות את קירות המשרד הביתי, אולי כדאי לשים במקום או צמוד אליהם, מדפי עץ אשר יכילו מדפים או חומר עבודה שבו תוכלו להיעזר (לקוחות תמיד שמים לב לפרטים הקטנים הללו..). השלב הבא והאחרון הוא פשוט ליהנות מפרי עמלכם, לאחר הקמת פינת עבודה בבית!
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות