ספינזי
»»

כיסא מזכירה זול

הדילמה איזה כסאות לקנות לעסק היא אחד מכאבי הראש הגדולים של אנשים שפותחים עסק כשההפרשים במחירי הכסאות גדולים ולא תמיד יודעים למה.

מחיר הכסא לא תמיד קובע את איכותו ולכן מומלץ לבדוק בדיוק למה הכסא יקר ומה היתרונות שהוא מספק.

למה לקנות כסא מזכירה זול
אם פתחתם משרד ואתם זקוקים לכסאות עבור העובדים אבל לא רוצים להשקיע הרבה כסף רב, לפחות עד שהעסק יכניס כסף תוכלו למצוא במקומות רבים כhסאות מזכירה זולים למשרד שיחסכו לכם מאות שקלים עבור כל יחידה ויקטינו את ההוצאה של פתיחת העסק, כך שתוכלו לחסוך בהקמה של העסק ולפנות משאבים לדברים אחרים.

למה לא לחסוך בקניית כסא מזכירה
כסא מזכירה זול אמנם יכול לחסוך לכם כסף וזה בדרך כלל מה שמעניין מי שפותח עסק אבל כיסא מזכירה זול עלול להישבר מהר יותר מאחר והוא עשוי מחומרי גלם לא טובים, כך שתצטרכו לשלם על עוד כסא ואחרי תשלום כפול לא בטוח שתחסכו ובנוסף לכך וחשוב יותר, כסא טוב (שכנראה יהיה יקר) הוא כיסא ששומר על בריאות העובד בישיבה ממושכת ולכן לא מומלץ לחסוך בקניית כסא מזכירה.

אז איזה כיסא מזכירה מומלץ לקנות
כיסא טוב עולה יותר ואמור להחזיק יותר, כך שלא נשלם פעמיים כשהזול ישבר, מצד שני לא תמיד התקציב יאפשר לנו לקנות אותו ולפעמים הכסא הזול יעשה את העבודה. הגורם המכריע באיזה כיסא לקנות הוא בריאות ושביעות רצונו של העובד. כשעובד מרגיש נוח התפוקה שלו עולה והכסף ששולם על הכסא מחזיר את עצמו כך שמומלץ להשקיע עוד קצת בכסא גם אם זה דורש להביא משאבים נוספים או לוותר על דברים אחרים.
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות