ספינזי
»»

דלפקי קבלה מעוצבים

עיצוב המשרד הוא פרט חשוב מאחר ומשרד מעוצב מראה על אכפתיות והשקעה בסביבה שלו שכוללת את עובדיו, שותפיו העיסקיים, ספקיו ואורחיו ולכן השקעה בעיצוב המשרד יכולה לעזור לגייס עובדים ולשמור עליהם מרוצים, למצוא שיתופי פעולה עיסקיים ולקוחות פוטנציאלים ובכלל לקדם את העסק.

דלפק הכניסה הוא הדבר הראשון שרואה מי שנכנס למשרד ויוצר הרושם המרכזי ולכן חשוב מאוד להשקיע בו.

חשיבות דלפקי הקבלה במשרד
רושם ראשוני הוא מרכיב מכריע בתפיסה של אדם כלפי משהו אחר. כשאנו נכנסים למשרד, הדבר הראשון שאנחנו רואים זה דלפק הכניסה כך שבעצם דלפקת הכניסה במשרד הוא הפנים של העסק, הוא הגורם העיקרי לרושם ראשוני חיובי או שלילי ולכן חשיבות דלפק הקבלה במשרד היא גבוהה מאוד ובעלת יכולת להשפיע בעקיפין על החלטות חשובות.

ריהוט משרדי מעוצב
יש הרבה דרכים וסגנונות לעצב את משרד כשחלק מהאנשים יחשבו שהעיצוב יפה וחלק יחשבו שלא אבל פרט זה הוא שולי ולא החשוב. מה שכן חשוב בעיצוב המשרד הוא להראות על משרד רציני שמשקיע בעצמו ובעובדיו, כך שגם אם העיצוב לא יפה לדעת מישהו הוא יראה את ההשקעה וזה ישפיע על דעתו על המשרד. הדרך המשפיעה ביותר על עיצוב המשרד והדבר הבולט ביותר בנושא הוא השקעה בריהוט משרדי מעוצב שנותן אופי ותחושת חדשנות לעסק.

דלפקי קבלה בהתאמה אישית
ישנם משרדים גדולים וישנם משרדים קטנים, ישנם משרדים מעוצבים בלבן ויש כאלה בצבע עץ אלון… עיצוב המשרד הוא דבר מאוד חשוב והריהוט המשרדי הוא בעצם הגורם המכריע במשרד המעוצב כך שהרהיטים צריכים להתאים אחד לשני ולא תמיד נוכל למצוא את דלפק הכניסה בצבע שיתאים לשאר הרהיטים וגם יכנס באזור הקבלה הקטן שיש לנו. כדי לעזור ללקוחות ספינזי, אנו מאפשרים להתאים את הריהוט המשרדי בהתאמה אישית לפי הזמנה מראש.
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 650 ₪
עכשיו במבצע: 609 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות