ספינזי
»»

שולחנות משרדיים - מה כדאי לקחת בחשבון

בחירת ריהוט משרדי היא תהליך פשוט לכאורה שיכול להhגמר ברשימת קניות, נסיעה לחנות ורכישה. קנייה לא מתוכננת ומאופיינת היטב יכולה לגרום לכם להוציא הרבה יותר כסף ממה שתכננתם

לקנות רהיטים שלא מתאימים למשרד שלכם ספציפית במחינת גודל ואולי גם לעצב את המשרד בדרך לא נכונה שתשפיע גם על תפקודו בהמשך, ולכן אנו בספינזי מציעים לכם לעבוד בסדר פעולות נכון שיעזור לכם בבניה נכונה של המשרד.

פונקציונליות והתאמה של הריהוט המשרדי
כשמתחננים משרד חדש או משפצים ומשנים משרד קיים והולכים לרכוש ריהוט משרדי חדש, כדאי לבדוק קודם כל את הפונקציונליות והתאמה שלו לגודל החדר. עוד לפני שאתם נוסעים לקבל ייעוץ בחנות הרהיטים למשרד, רצוי לקחת מידות של החדר ושל הריהוט הקיים בו (חלונות, ארונות, שידות וכו') ואפילו לצלם את החדר, כך שתגיעו אל חנות לריהוט משרדי, תוכלו לתת את כל המידע הרלוונטי ליועץ שיעזור לכם לבנות משרד יפה ונוח לשימוש.

שולחנות משרדיים מעוצבים
עיצוב המשרד הוא דבר שחשוב מאוד לשמור עליו מאחר והוא משפיע על הלך הרוח במשרד, על האורחים שמגיעים אליו, על הרושם שהם מקבלים ואפילו על קבלת החלטות. לפני שאתם רוכשים שולחן חדש למשרד, כדאי לאפיין את המשרד ואת המטרה שלכם בשיפוץ ולתכנן את העיצוב שלו היטב, האם אתם רוצים מראה אלגנטי, חדש ונקי או מראה צבעוני וחם… הכל תלוי במטרות שלכם.

קביעת תקציב ברכישת שולחנות משרדיים
ריהוט משרדי ושולחנות משרדיים בפרט הם דבר יקר שטווח המחירים שלו משתנה מאוד בהתאם לחומר מהם הם עשויים, ליצוב שלהם, למותג ואיפה הם יוצרו. אם אתם לא רוצים להוציא יותר מידי כסף, אנו בספינזי מציעים לכם לקבוע תקציב לכל פריט (כמה תרצו להוציא על שולחן משרדי לדוגמא), כך שתגיעו לחנות ותוכלו לשלול מראש את האופציות שיקרות לכם ועלולות להכניס אתכם לגרעון.
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות