ספינזי
»»

ריהוט משרדי בתל אביב יפו והמרכז

צריכים להזמין עוד היום ריהוט משרדי? אל תהססו ליצור קשר עם חברת ספינזי, אשר נמצאת בלב הכבישים הראשיים של תל אביב יפו ומשווקת רהיטים ללקוחות פרטיים - כמו גם לתעשיות ענק ומוסדות מדינה!

מגוון אינסופי של כסאות משרדיים לתושבים ולעסקים בתל אביב יפו
מגוון אינסופי של כסאות משרדיים לתושבים ולעסקים בתל אביב יפו
החברה מחזיקה גלריה ענפה של שולחנות מעץ משובח, כיסאות למנהל כמו גם למזכירות ברמה איכותית, ארוניות לערימת הטפסים שלכם ממגוון של סוגי חומרים וגדלים והכל למען רווחת הלקוח!

רשת מובילה בתחום הריהוט המשרדי בתל אביב יפו
למה לקנות אצלנו אתם שואלים?! מפני שמעל 40 שנות ניסיון וותק לא באים ברגל, אלא הם מורגשים כאשר יושבים על ריהוט משרדי איכותי! מכיוון שחברתנו משווקת את מוצריה למשרדים ממשלתיים,כמו גם לחברות פרטיות מהגדולות בישראל, ביניהן רשות הדואר ומכללות פרטיות רבות! בזכות קו איכותי ועמיד של מוצרים, ספינזי היא החברה המובילה לריהוט משרדי בתל אביב יפו והמרכז, כמו גם בכל הארץ!

במה נמדד ריהוט משרדי איכותי?
אם תשוו בין שולחן מטבח לשולחן משרדי, תוכלו לראות שכמות השכבות כמו גם מראה ואיכות העץ, הן ללא ספק הבדל של שמיים וארץ. שולחן משרדי יכול להחזיק שנים על גבי שנים וככל שהוא יותר איכותי, כך נראה המשרד שלכם הרבה יותר מוצלח ומשגשג. כיסאות הן גם פן חשוב ביותר, במיוחד כאשר יושבים עליהם שעות רבות ללא מנוחה לעיניים ולגב. על כן, כיסא משרדי איכותי נמדד בבנייה איכותית, גם אם זה נעשה בקנה מידה תעשייתי מרשת מוכרת!

רהיטים משרדיים במחירים טובים
ספינזי נכנסה לשוק הרהיטים כבר בשנות ה-70 ומאז נסקה מבחינת אחוזי מכירות ומוניטין! ניתן לייחס הצלחה זו תודות לאנשי מכירות מקצועיים העובדים הכשרה ממוקדת וממושכת, ההחזרה מתבצעת על ידי הנהלה בעלת וותק רב שנים בתחום הריהוט המשרדי. מלבד האיכות, רשת ספינזי מאמינה במחירים אטרקטיביים במיוחד ללקוח, בין היתר בגלל שהיא חברה יצרנית ומייבאה ואין לה פערי תיווך עם חברות צד שלישי לייצור רהיטים. כל רהיט נמכר עם תו תקן של איכות ואחריות למספר שנים!
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות