ספינזי
»»

ריהוט משרדי בראשון לציון והמרכז

ספינזי הגיעה גם למרכז! אחרי שעשינו חיל באזור חיפה והקריות, החלטנו להתרחב גם לאזור התחרותי של ראשון לציון והמרכז ואלפי לקוחות יכולים להעיד על עסקאות במחיר שווה נפש וריהוט משרדי איכותי

ספינזי מייבאת ריהוט משרדי איכותי בנישה איטלקית איכותית וגם דואגת זה עשרות שנים לייצר ריהוט כחול-לבן על פי רצון הלקוח! הרשת מעסיקה את טובי המומחים בייעוץ מבחינה אורטופדית ועיצובית גם יחד!

ריהוט משרדי בראשון לציון
ספינזי, כרשת, אינה מגבילה את עצמה לאזור אחד או למכירת ריהוט משרדי בתל אביב והראשון לציון בלבד! ניתן להשיג ריהוט איכותי מהרשת גם לאזור השפלה והמרכז כולל ערים כמו: רחובות, יהוד, בת-ים, לוד, רמלה, רמת-גן, פתח תקווה, גבעתיים,תל אביב וכמובן ראשון לציון. הריהוט המוצע לרכישה הוא איכותי ונושא את כל תווי התקן הנחוצים וגם זוכה למראה מהודר ומעוצב ברמה גבוהה, עם מגוון ורסטילי של כיסאות, שולחנות וארונות משרדיים.

ריהוט לעסקים בצמיחה
כמו כל עסק בהתהוות אשר לתשואותיו מצפים בכיליון עיניים, מגיעות באופן טבעי גם לא מעט הוצאות נלוות בשכבה אחר שכבה, אשר נוגסות אט-אט בהון העצמי הראשוני של העסק. לעתים בעלי עסקים נוטים לרכוש את הציוד הזול יותר לכיסם, אלא שבחירה כזו יכולה לעלות להם, לא פעם ביוקר! אין זו בהכרח בחירה בריהוט יד שנייה, אלא יותר עניין פונקציונלי שממלא אותו ריהוט משרדי והיבט הנפח שתופסת אותה כורסה או שולחן - אותו רהיט שלא יתאים לאותו גודל חדר או משרד, בין אם ייבחר פריט קטן מדי או מהקיצון השני גדול מדי, יגרום לבטח ללקוחות וגם לעובדים למעין הרגשה לא נעימה לשהות בחדר והתחושה תהיה של מחנק וקלסטרופוביה. רהיט שלא יעמוד בסטנדרטים של גודל החדר כבר יהפוך להוצאה מיותרת.

קניית ריהוט באינטרנט למשרד
הקניות מזמן עברו לממד האינטרנטי אבל גם כאשר הקטלוג פרוס על פני מסך מחשב ולא על נייר, עדיין אין שני לבדיקת הרהיטים על ידי שימוש בחוש הראייה על ידי הסתכלות ובחינת הפריט וחוש המישוש על ידי ישיבה על אותו כיסא משרדי מהודר או מגע בשכבה החלקה של שולחן המנהלים הבא שלכם. אך אל נא תסמכו על החושים שלכם בלבד - ישנם דברים הרבה יותר מורכבים בריהוט מבחינת איכות החומר והעיצוב שרצוי להיוועץ עליו עם מומחים בנושא!
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות