ספינזי
»»

כסאות אורחים משרדיים

הרהיט החשוב מכל, זה שבעצם הופך את היוצרות בכך שהוא מקנה כלי משמעותי לעסק שלכם ועל כן יש לכם אס מנצח ביחס למתחרים - הוא בעצם הכיסא לאורח!

לקוח שיושב בנוח ירגיש בנוח לסגרו עסקה
לקוח שיושב בנוח ירגיש בנוח לסגרו עסקה
ישנם לא מעט רבדים לבחירה בכסאות אורחים משרדיים ומכיוון והבחירה מגוונת ולא פשוטה, אין סיבה שלא להתייעץ עם מומחה בתחום העיצוב או האורתופדיה בנושא.

למה חשוב להשקיע ברכישת כיסאות אורחים למשרד?
בלא ההשקעה בכיסאות אורחים משרדיים איכותיים, בהינתן הצגת חוזה משרדי בכתב, הדבר היחיד שיכול לעבור בראשו של הלקוח בעת הגשת העט בשלב החתימה על החוזה - קרוב לוודאי תהיה רק המחשבה של הרצון לסיים את הפגישה מהר ככל הניתן. זאת עצם העובדה שלא בחרתם להשקיע מלכתחילה או שלא הייתם מודעים למשמעות, שיש לכיסא משרדי איכותי. המחסור בריפוד או באי השקעה בפרמטר אחר של הכיסא, יכולה להסב נזק כלכלי כזה או אחר. ומה קורה כאשר אתם ממהרים לאחר מכן לפגישה הבאה? הפגישה הנוכחית תתעכב כי הלקוח הנוכחי עסוק בכאבים ולא המשא ומתן.

סיבות "להשקיע" כיסא משרדי איכותי
כיסא לאורח צריך להיות מותאם לאווירת החדר - הכוונה שאותו כיסא יהיה מעוצב באותו אופי או כיוון של צבע ומראה כמו יתר הריהוט במשרד. אם למשל בחרתם בצבע אחיד לחדר, מעצב פנים או איש מכירות מנוסה בתחום יכולים להמליץ על ריהוט אשר יראה כמקשה אחת ואינטגרלי מאותו משרד מנהל או חדר המתנה.

ניקוי כסאות מרופדים
ברכישת ריהוט משרדי באופן כללי וכיסאות בפרט, יש לקחת בחשבון שבריבוי שימוש של מספר רב של אנשים, הריהוט לאורך הזמן מתחיל להתכלות ומעבר לכך יכול לצבור כתמים ריחות לא נעימים. ישנן מספר אפשרויות של מוצרים אשר יכולים להאריך את חיי המוצר. בעוד שכיסא מפלסטיק לא מרופד ניתן לנקות עם שפריצר ומים, כיסאות מרופדים זקוקים לפעמים לניקוי יסודי ולעיתים רק בעל מקצוע העוסק בתחום יכול לבצע זאת. פעולות כמו קרצוף או הספגה לא נעשות בדרך כלל באופן עצמאי מחשש שזה יעשה קרעים בבד ולכן בעל מקצוע נכנס לתמונה עם הציוד המתאים, במטרה להאריך את חייו של הכיסא.
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות