ספינזי
»»

חנויות רהיטי משרד בתל-אביב והמרכז

עם ריבוי בעלי העסקים באזור תל-אביב והמרכז, קמו גם לא מעט חנויות העונות על קטגורית ה"מוצרים המשלימים" של החברה - הכוונה למרכולים ובתי מלאכה המוכרים ציוד משרדי וגם ריהוט כחלק המשמעותי יותר לחלל החדר בבית העסק.

הכל לריהוט המשרד משולחנות מנהל וכסאות מזכירה ועד לרהיטי המתנה
הכל לריהוט המשרד משולחנות מנהל וכסאות מזכירה ועד לרהיטי המתנה
למרות עידן האינטרנט המציע נגישות ופרסום מיידי לכל חנות קטנה כגדולה, מרוב עצים לא רואים את היער כך שקשה להבדיל בין חנות טובה לריהוט משרדי, לבין חנות פחות נחשבת: כאן ספינזי נכנסת לתמונה ומציעה גם מחיר, גם איכות וגם שירות בכמה ערוצים כמו גם הזמנה עד בית העסק של הלקוחות השונים!

רהיטים באזור המרכז
ספינזי ניצבת בין רשימת החנויות המובילות לריהוט משרדי בתל אביב ובאזור הראשון לציון זה שנים וכיום משרדיה הנוספים בראשון לציון מהווים מוקד להזמנות רבות בתחום! כחלק אינטגרלי מהשירות המסור, חברת הרהיטים הוותיקה מוציאה משלוח לכל לקוח ולקוח החפצים בכך ואינם כבולים רק לאזור אחד: גם תל-אביב, רמת-גן, פתח-תקווה, גבעתיים, אזור, לוד, רחובות, נס-ציונה ועוד מספר ערים ומושבים יכולים ליהנות משירותיה של החברה אשר נוסדה עוד בשנות ה-70 ועדיין קוצרת הצלחה בנישת הריהוט! 

ריהוט יד שניה למשרדים בגוש דן
האינטרנט כידוע מוצף באנשים המעוניינים לבוא במקח וממכר על מוצרים שונים, גם בנושא הריהוט העניין איננו יוצא דופן וכאמור קוטף לא מעט פירות הצלחה - הבעייתיות באה לידי ביטוי כאשר מוצאים שיש פגם אחד או שניים אשר לפני כן לא היו ידועים מכיוון ואינם נראים לעין הבוחן ממבט ראשוני. מקרים כמו בעיות בבוכנות הפנאומטיות של הכיסא או כל בעיה אחרת אשר כבר אין אחריות על המוצר מפאת תוקפו, יכולים לעלות לא מעט כסף להחלפה או לתיקון ולכן הפתרון האידאלי יכול להיות גם רכישת מוצרים מחנויות רהיטי משרד בתל-אביב והמרכז ביד ראשונה.

ריהוט בהזמנה אישית באיזור המרכז
חברה אמינה ומצליחה לא נמדדת רק על פני וותק - חברת ספינזי בנוסף גם למגוון רהיטים עצום ממאגר שלם של חברות בייבוא אישי או בבנייה על פי הזמנה מיוחדת! הרעיון הוא ליצור רהיט אשר יתאים מידות, בצבע וגם בעיצוב ובפונקציונאליות על פי דרישות וטעמי הלקוח לנוחיותו הבלעדית.
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות