ספינזי
»»

למה כדאי להימנע מקניית ריהוט משרדי זול

עבור רבים מאיתנו המשרד הוא ביתנו השני - אנחנו מארחים בו פגישות חשובות, אוכלים בו ומבלים בו שעות רבות, לעיתים אפילו יותר מאשר בבית. כיאה למקום בו אנו נמצאים הרבה כל-כך עלינו להשקיע מחשבה רבה בקניית ריהוט משרדי.

גם ריהוט משרדי מיובא צריך לעמוד בסטנדרטים מסוימים...
גם ריהוט משרדי מיובא צריך לעמוד בסטנדרטים מסוימים...
יתרונות ריהוט משרדי יוקרתי
ריהוט משרדי יוקרתי תורם הרבה מאוד לאווירה במשרד. הוא משפיע על רווחת העובדים ועל הרושם שמקבלים הלקוחות כאשר הם נכנסים לראשונה למשרד, הוא יחזיק מעמד לתקופות ארוכות הרבה יותר, ישמור על אחידות ויציבות המשרד ויעניק פתרונות פונקיוצאליים שיסייעו להתנהלות השוטפת של המשרד. כמו כן ביכולתם של רהיטי משרד יוקרתיים למתג את עסקכם כרציני ואיכותי ולכן מסיבות אלו ונוספות מומלץ לפעמים לא לחסוך.


רהיטים זולים למשרד
רהיטים זולים קיימים בשפע ומחירם האטרקטיבי עשוי להטעות אותנו ולגרום לנו לחשוב כאילו מדובר בקנייה מוצלחת. שימו לב כי קניית ריהוט משרדי זול עשויה לגרום במקרה  הפחות הרע להרס ושחיקה של הריהוט ולהחלפתו בתדירות גבוהה יותר ובמקרה הרע יותר לבעיות בריאות רציניות אצל העובדים. חשוב לא להתפתות למחיר המבטיח ולקנות ריהוט מתוך חשיבה לטווח ארוך וחשיבה על רווחת העובדים.

רהיטים למשרד יד 2
כמו בכל תחום אחר גם ריהוט משרדי יוקרתי יופיע באתרי יד שנייה שונים. ריהוט משרדי יד 2 עשוי להיות כזה ששימש את בעליו הקודמים שנים רבות וכעת נשחק והתבלה. שחיקה זו עשויה להיות בעוכריו של הריהוט ןהמנגנונים המותקנים בו ולכן חשוב לשים לב למצב הריהוט ולאופן בו השתמשו בו, במידה וקונים יד שנייה.
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות