ספינזי
»»

ריהוט משרדי נוח או רהיטי משרד יפים?

מנהלים המחפשים רהיטי משרד חושבים בדרך כלל על שני פרמטרים עיקריים: נוחות וייצוגיות. חשוב להם שהריהוט המשרדי יהיה נוח וישמור על רווחת העובדים וחשוב להם שיהיה ריהוט יפה שישווה למשרד מראה ייצוגי ואיכותי.

מסתבר שאפשר לשלב גם עיצוב וגם נחות בכסא למשרד
מסתבר שאפשר לשלב גם עיצוב וגם נחות בכסא למשרד
בספינזי תמצאו ריהוט שמשלב את שני הפרמטרים ביחד.

כסאות מזכירה נוחים
מהפקידה ועד למנכ"ל - כולם ממלאים את תפקידם במשרד בישיבה על "כסא מזכירה". פעמים רבות מבלה צוות העובדים שעות רבות במשרד, לעיתים בישיבה ממושכת. כשבאים לרכוש כסאות משרד חשוב לבחור נכון ולבחור כסאות שניתן יהיה לשבת עליהם זמן רב מבלי שיפגעו בגב. כיום ניתן לרכוש כסאות מזכירה נוחים ובריאותיים מבלי להתפשר על המראה שלהם. אצלנו, בספינזי, ישנו מגוון דגמים איכותיים ונוחים שהושקעה מחשבה רבה גם בעיצובם כך שתוכלו לדאוג לעצמכם למשרד יפה ונוח.

רהיטי משרד מעוצבים
משרד מעוצב ומרשים הוא חשוב מאוד שכן ביכולתו לרמז על העסק כולו. למשרד באים לקוחות ואנשים שונים ומה שהם יראו במשרד זה כנראה מה שהם יחשבו על העסק שלכם. ריהוט משרדי מעוצב יעשה עבורכם את העבודה וייתן למשרד שלכם מראה יוקרתי. אם בעבר היו קיימים רהיטי משרד איכותיים שנפלו במראם החיצוני הרי שכיום ניתן לשלב ולבחור ריהוט נוח ואיכותי בעל מראה מעוצב ויפה.

שולחנות למשרד נוחים ויפים
כשעובדים שעות רבות במשרד לפעמים צצים כאבי גב או כאבים אחרים. במקרה כזה יש לבדוק את שולחן העבודה שכן לשולחן שאינו איכותי עשוי להיות חלק בכאבים. שולחנות משרדיים צריכים להיות בגודל ובגובה מתאים לעבודה ממושכת ולכן חשוב לבחור אותם בקפידה. שולחן העבודה תופס חלק משמעותי בחלל העבודה והמראה שלו יכריע את המראה הכולל של המשרד. מתוקף היותו כל-כך מרכזי חשוב לבחור שולחן משרד נוח אך גם יפה ומעוצב. בספינזי תמצאו שולחנות עבודה שנותנים מענה על שני אלו ויבטיחו לכם משרד נוח ויוקרתי.
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות