ספינזי
»»

ריהוט משרדי השוואת מחירים

אם בעבר רהיטי המשרד כללו כסא שהבוס קיבל בירושה מהדודה ושולחן שאסף מעסק שנסגר הרי שכיום המצב כבר ממש לא ככה. היום כל בוס יודע שלמשרד שלו צריך להיות קו אחיד ומעוצב ושהמראה של המשרד מרמז על מראה העסק כולו

טווח מחירים רחב למערכות ישיבה משרדיות
טווח מחירים רחב למערכות ישיבה משרדיות
מעצבים משקיעים מחשבה רבה בקולקציות הריהוט המשרדי כדי לשוות למשרד מראה מעוצב ומוקפד. סקאלת המחירים של הריהוט המשרדי היא עצומה ותוכלו למצוא רהיטים זולים, רהיטי יד שנייה וריהוט איכותי ויוקרתי.

ריהוט משרדי במחירים זולים
רהיטי משרד הם בעלי השפעה מכרעת על תפקודם של העובדים. עובד שיושב על כסא שאינו אורטופדי עשוי לסבול מכאבי גב באופן שיפגע בתפקודו בעבודה. ניתן למצוא ריהוט משרדי זול בשפע, אך חשוב מאוד לבדוק שהוא גם איכותי ושישרת את העובדים. רהיטי משרד זולים שאינם איכותים עשוים להתבלות מהר, להישחק וחמור מכך- לפגוע בבריאות העובדים שלכם! דאגו להם לריהוט משרדי איכותי, כזה שישמש אתכם ואותם שנים ארוכות ולא יפגע בתפקודם.

כסא מזכירה  השוואת מחירים
כסא המזכירה כבר מזמן לא משמש רק את המזכירה- כולם יושבים עליו. החל מהבוס הגדול ועד המנקה שרוצה רגע לנוח מעבודתה הקשה. בשוק ניתן למצוא אינספור דגמים וסוגים של כסאות מזכירה בקשת רחבה של מחירים. תוכלו למצוא כסאות פשוטים למדי במחירים מאוד זולים וכאלה יקרים יותר בעלי מבנה אורטופדי. זיכרו כי כיסאות המזכירה הם אולי הכי עסוקים במשרד- הם משרתים את העובדים במשך שעות רבות וללא הפסקה. לכן חשוב שיהיו איכותיים, יחזיקו הרבה שנים ובעיקר שיהיו נוחים.

מחירי ריהוט איכותי למשרד
מנהלים שדאגו לרהט את המשרד שלהם בריהוט איכותי יגידו לכם שזו הייתה אולי ההחלטה הטובה ביותר שקיבלו. למה? משום שריהוט איכותי הוא ריהוט שמביא לתפקוד טוב יותר של העובדים ומשום שריהוט איכותי מחזיק במשך שנים ולא צריך להוציא כסף נוסף על תיקונים והחלפות. כיום ניתן למצוא רהיטי משרד איכותיים במחירים משתלמים וזה שאתם מחליטים להשקיע באיכות ממש לא אומר שתפשטו את הרגל.
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות