ספינזי
»»

כסא עבודה למחשב

בעידן בו אנו נמצאים המשימה של בחירת כסא למחשב היא לא תמיד פשוטה. כמו בכל דבר אחר, ישנו שפע כל-כך רב של דגמים וסוגים של כסאות למחשב כך שאתם עשויים למצוא את עצמכם מבולבלים למדיי

משך העבודה שלכם על המחשב הוא שיכתיב איזה מוצר תצטרכו
משך העבודה שלכם על המחשב הוא שיכתיב איזה מוצר תצטרכו
כסא מחשב וכסא מזכירה נחוצים כיום לא רק במשרדים אלא גם במרחב הביתי וחשוב לבחור בכסא איכותי שישרת את היושבים עליו למשך שנים רבות.

כסא תלמיד מסתובב
אם בעבר תלמידים הכינו את שיעורי הבית שלהם מול מחברת וספר, הרי שכיום המצב שונה. המחשב הפך להיות חלק בלתי נפרד מחייהם של תלמידים בבתי הספר כאשר את שיעורי הבית הם עושים עליו. בריאותם של תלמידים היא חשובה לאין שיעור והעובדה שהם מבלים שעות רבות מול המחשב מחייבת אותנו לדאוג להם לכסא עבודה איכותי. כסא תלמיד איכותי הוא כזה שתהיה בו אפשרות לכוון את גובה הכסא על פי גובה הילד ולפי גובה המחשב וכן שיהיה בעל מבנה אורטופדי המונע כאבי גב.

כסא מזכירה למשרד
המזכירה, וגם עובדים אחרים במשרד, מבלים שעות רבות מול המחשב במהלך יום עבודתם. עבודה ממושכת מול המחשב אינה פשוטה, היא עשויה להוביל לכאבי ראש, עיניים ולכאבי גב. חשוב להתאים לעובדי המשרד שעובדים מול המחשב כסא בעל מבנה אורטופדי שיצור סביבת עבודה בריאה ותקינה.  בידקו שהכסא שאתם רוכשים הוא בעל כל המנגנונים המבטיחים למי שיושב עליו נוחות אך גם בריאות. זיכרו שכאשר אתם דואגים לכסא איכותי עבור העובדים שלכם אתם דואגים לבריאותם ומאפשרים להם לתפקד באופן תקין.

כסא מנהלים איכותי
מנהלים רבים אוהבים לאבזר את המשרד בכסא מנהלים מעוצב ויוקרתי כדי שזה ישדר יוקרה על אווירת המשרד כולו.  על אף שעיצובו של  כסא מנהל הוא חשוב, מה שחשוב לא פחות הוא שהכסא יהיה בעל כל המנגנונים שיאפשרו ישיבה ארוכה ורציפה עליו מבלי שיגרום לכאבים. כסא מנהלים איכותי יתאים גם לעבודה ממושכת מול המחשב באופן שלא יפגע בבריאות המשתמשים בו. בספינזי תמצאו כיסאות מנהלים יוקרתיים שהעיצוב המושקע שלהם לא בא על חשבון הנוחות. אז כדי שתוכלו להמשיך ולנהל בנוחות מקסימלית וללא בעיות בריאותיות, שימו לב שאתם רוכשים  כסא מנהלים איכותי שישמש אתכם שנים רבות .
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות