ספינזי
»»

כסאות מזכירה - מה שצריך לדעת

לפני שרוכשים כסא מזכירה יש כמה דברים שחשוב לדעת. קנייה של כסא זול עשויה להיות בעוכריכם ולגרום לבעיות בריאותיות ליושבים עליו

אצלנו ב"ספינזי" תמצאו מבחר כסאות למזכירה בהתאמה אישית
אצלנו ב"ספינזי" תמצאו מבחר כסאות למזכירה בהתאמה אישית
חשוב שתבדקו שהכסא אורטופדי ועומד בסטנדרטים גבוהים שיבטיחו נוחות מקסימלית וימנעו כאבי גב וכאבים אחרים.

איך לבחור כסא מזכירה
כשבוחרים כסא מזכירה יש לשים לב לכמה פרמטרים. אין ספק שעיצוב הכסא הוא חשוב ושהמראה של כסאות המזכירה צריך להיות ייצוגי ואסטתי. בנוסף לעיצוב יש לשים לב לכך שהכסא יהיה נוח ויתאים לישיבה ממושכת עליו. צריך לבדוק שהכסא נותן תמיכה אופטימלית לגב ושהוא בעל מנגנונים שמאפשרים כיוון גובה והטיית המשענת. בספינזי תמצאו מגוון רחב של כסאות מזכירה כאשר סטייל ונוחות שזורים זה בזה ומאפשרים לכם לרכוש כסא מעוצב אך גם כזה שידאג לבריאות העובדים שלכם.

כסא מזכירה אורטופדי
כשמחפשים כסא מזכירה חשוב מאוד לוודא שהוא אורטופדי ובאיכות גבוהה. המזכירה, או כל עובד אחר, "מבלה" על הכסא במשך שעות רבות ולכם כמנהלים אסור להפקיר את בריאותו. כסא אורטופדי יהיה בעל משענת יציבה, מושב נוח וריפוד נעים שיאפשרו ישיבה ממושכת עליו. כסא אוטופדי לרוב יהיה מנגנון בולם זעזועים שיבטיח יציבות ונוחות וחשוב מכך- שלא יגרום לבעיות בריאותיות. זיכרו שכשאתם משקיעים בכסא מזכירה אורטופדי אתם בעצם משקיעים בכוח עבודה שלכם ודואגים לכך שהוא יוכל לעבוד בנוחות וביעילות.

כסא מזכירה זול
פעמים רבות מנהלים מחפשים דווקא את הריהוט הזול כדי שיוכלו להשקיע את הכסף בדברים אחרים כמו משכורות העובדים למשל. חשוב לדעת שכסא מזכירה זול עשוי לגרום לבעיות בריאותיות לעובדים כך שאולי תשפרו את המשכורת שלהם אך תפגעו בבריאותם. כסאות זולים נעדרים מנגנונים אורטופדים ולא מאפשרים לעובדים לשבת עליהם במשך שעות רבות. יכול להיווצר מצב שתפקוד העובדים ותפוקתם ייפגעו כתוצאה מקניית כסא מזכירה זול, דבר שאתם וודאי לא רוצים. בספינזי תמצאו כסאות מזכירה באיכות גבוהה ובמחירים משתלמים.
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות