ספינזי
»»

חשיבות דלפק קבלה בריהוט המשרד

כשחושבים על זה, היום זה נראה כה בנאלי שדלפק קבלה יעמוד בכניסה למשרד - כי בניגוד לרהיט זה, שולחן מזכירה חשוף נראה לא מזמין וידידותי לאורחים

דלפק קבלה הוא הרהיט הראשון לקבל את אורחי המשרד
דלפק קבלה הוא הרהיט הראשון לקבל את אורחי המשרד
בין אם זה הגודל אשר עושה את ההבדל, או כל דבר אחר אשר מקושר לאיך שאנחנו רואים עסק - דלפק קבלה כיום הוא הכרח לכל משרד בינוני עד גדול!

דלפק משרדי
'הנאה הדלפק בעיניך'? גם אם לא, ניתן לסובב כל בורג עד שתרגיש שבע רצון! יש אנשים שמעדיפים עץ אלון סולידי, יש אנשים שמעדיפים צורה מלבנית עם צבע חזק ומבריק בגימור פורניר - גם אם אתם מעוניינים בדלפק קשתי עם משטח זכוכית מצוחצח, לא תרגישו שהשכנים (או הלקוחות) ירגישו שזה לא נאה בעיניהם ולכן ירצו להישאר בבית.. כי בספינזי דואגים לכל אום אשר מוברג לדלפק מבעוד מועד!

דלפק קבלה למשרד
ישנן לא מעט אפשרויות לבניית דלפק קבלה על פי דרישות הלקוח, כך שיתאים לצרכיו בהתאם למידות המשרד ואופיו - אז ניתן להתאים צבעים שונים לרהיט אשר משאיר רושם ראשוני ללקוחות הבאים מבחוץ, הן בהתאם לצבע והן בהתאם לסוג העץ (למשל: עץ ישראלי חזק דיו לאחסן כמות גדולה של תיקיות וטופסולוגיה, או עץ אירופאי איכותי ומבריק במראהו). ישנם דלפקים אשר ניתן להזמין מתוך קטלוג רהיטים ולשנות דברים בהתאם לצורך, וישנם כאלו אשר ניתן לבנות בהזמנה אישית - כך או כך ניתן להתאים רגליות פילוס או מעבר לכבלים בתעלות עם כיסוי אלומיניום.

שולחן כניסה למשרד
לא משנה כמה שטח המשרד גדול - גם אם יש לו לובי לא קטן, ניתן בעזרת הצוות המקצועי של ספינזי להתאים את המידות והעומק לחלל החדר בקלות יחסית, תוך התחשבות בעיצוב (כמו הצורך של הפקידים בפרטיות, למען עשיית העבודה השוטפת) ופונקציונאליות מרובה. מתן חשיבות דלפק הקבלה בריהוט המשרד - דינו ככל עמדת עבודה, ומראהו חשוב על אחת כמה וכמה משאר העמדות באזור העבודה!
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות