ספינזי
»»

ריהוט משרדי מנהלים

הריהוט המשרדי בחדרו של המנהל הוא בעל חשיבות רבה ואין להקל ראש ברכישתו. בחדרו של המנהל מתקיימות פגישות, נחתמים חוזים ועיסקאות ובעצם קורים דברים גדולים וחשובים מאוד

ריהוט משרד יוקרתי בחדר המנהל ישרה אווירה מקצועית ורצינית
ריהוט משרד יוקרתי בחדר המנהל ישרה אווירה מקצועית ורצינית
כחדר בעל משקל כה רב עליו להיות מרוהט במחשבה ובטוב טעם שכן יש לכך השפעה רבה על הלך הדברים במשרד. בספינזי תמצאו ריהוט איכותי למשרד המנהל- כזה שיהיה גם נוח, גם יוקרתי וגם מעוצב.

שולחן מנהלים למשרד
תפקידם של המנהלים הוא הקשה והתובעני ביותר בכל משרד או בית עסק. המנהל הוא זה שאחראי שהכל יעבוד כמו שצריך ופעמים רבות הוא גם זה שעובד הכי הרבה שעות. הוא נפגש במשרדו עם הרבה אנשים ועליו לשדר יוקרה ומקצועיות. למטרה זו עליו להשקיע בשולחן מעוצב ואיכותי שעליו יוכל לעבוד בנוחות מקסימלית. לא כדאי להתפשר על שולחן זול שיתבלה או יתפרק במהרה ועשוי להיות בעל השלכות על מראה העסק. כדי לגרום למשרד המנהל להיות ייצוגי עליכם להשקיע בשולחן מנהלים מעוצב ולא פחות חשוב מכך- נוח! כדי שהפגישות יעברו בנעימים והעבודה תתנהל במקצועיות.

ריהוט זול למשרד מנהלים
כיום קיימים בשוק רהיטים משרדיים זולים למשרדי מנהלים בשפע. ניתן למצוא אותם בכל מקום וכך לרהט את המשרד במינימום השקעה. יחד עם זאת, כדאי מאוד לחשוב לטווח הרחוק ולא לרכוש ריהוט זול ולא איכותי שייהרס במהרה. ריהוט שאינו איכותי עשוי להישבר ולהישחק וכתוצאה מכך לפגוע בייצוגיות של העסק. זיכרו שריהוט משרד מנהלים איכותי ישמש אתכם למשך שנים רבות ויתרום למראה יוקרתי לעסק שלכם. בספינזי תמצאו ריהוט משרד מנהלים מעוצב ואיכותי, עמיד ונוח במחירים משתלמים במיוחד.

כסאות מנהלים למשרד
כידוע מנהלים עובדים קשה מאוד ומעבירים שעות רבות במשרד. מתוקף תפקידם הניהולי הם נוכחים זמן רב בעבודה ולעיתים מעבירים ימים שלמים בישיבה על כסא. בשל עובדה זו על כסא המנהלים להיות נוח ואורטופדי, עמיד ואיכותי. כסא מנהלים מוצלח הוא כזה שימנע מהיושב עליו בעיות בריאותיות וישפר את תפקודו בעבודה. לא רק המנהל לבדו יושב על כסא המנהלים אלא אנשים נוספים. גם אנשים שבאים לפגישות או לחתימה על חוזים יושבים על כסאות המנהלים, ולכן חשוב לאין שיעור שאלו יהיו נוחים ויוקרתיים.
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות