ספינזי
»»

התאמת ריהוט משרדי

הרבה פעמים אנשים המתחילים לשכור משרד יכולים למצוא קשיים מרובים אשר מונעים מהם מלהתחיל לנהל אופרטיבית את העבודה השוטפת בתיקי הלקוחות או במכירות הצפויות, ומוצאים עצמם מתעסקים בהתאמת ריהוט משרדי במקום

גם את רהיטי פינת ההתאמה יש לבחור בקפידה ולהתאימם למיקום ולצבעים
גם את רהיטי פינת ההתאמה יש לבחור בקפידה ולהתאימם למיקום ולצבעים
כמה שנדמה שזוהי התעסקות בזוטות, יש בה הרבה כדי לקבוע את עתידכם הכלכלי והבריאותי!

קושי בבחירת ריהוט
אחד מאותם פרמטרים המקשים על בחירת רהיטים הוא גודל המשרד, במיוחד אם הוא קטן, שכן אז יש למדוד כביכול כל סנטימטר פנוי על מנת להכניס את השולחן המשרדי לחלל, בלי שזה יגרום לצפיפות. אך לא רק גודל הרהיט חשוב כאן אלא גם משקלו, שכן ריהוט כבד לרצפה עשוי לגרום לאריחי השיש לשקוע, או במקרה החמור יותר לרצפת הפרקט לקרוס, חלילה! היבט נוסף הוא בחירת הצבע, ומה שבטוח במקרה זה הוא שלא כדאי לבחור צבע רהיט אשר תואם את צבע רצפת החדר, אלא רצוי לגוון ולבחור בצבע כזה אשר יכול להיות גם מנוגד לה.

התאמת רהיטים למשרד
ברגע שסיימתם עם המטר, מתחיל שלב יותר מסואב של מציאת הרהיט המתאים אשר יוכל להיכנס בשלמות לאותו חדר משרדי - אבל אולי במקום לשבור את הראש עד שתגיעו לעיצוב המושלם, הן מבחינת מידות והן מבחינת נוחות ומראה עיצובי, למה שלא תשאירו את העבודה הזו למומחים אשר כל עבודתם היא לדאוג לכם מראש לכל ההיבטים הללו? בגלריה לריהוט משרדי של ספינזי ניתן להיעזר בעצתם של הטובים מהתחום!

סט ריהוט משרדי
התאמת ריהוט משרדי היא לא בהכרח עבודה של מעצב פנים, שכן גם אם מידות המשרד לא מאפשרות לכם לרכוש את הרהיטים אותם בהם אתם מעוניינים להשתמש, ניתן להזמין בספינזי רהיטים על פי הזמנה אישית! ניתן להזמין יחידות שולחן או ארונות ביחידות נפרדות, או כסט המותאם מבחינה ארגונומית לכל צורכיכם, כך שגם הישיבה על הכיסא המשרדי מול המחשב לא תצריך בהכרח קנייה של אביזרים חיצוניים לנוחות הגב, כמו כרית לגב וכיוצא בזה.
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות