ספינזי
»»

רהיטים למשרד בראשון לציון

מי שמחפש לרהט את משרדו באזור ראשון לציון חושב, שלא בצדק, כי עליו לנסוע לת"א לשם כך. המחשבה השגויה הזו מגיעה בעקבות הנחה מוטעית שרהיטים מעודכנים ואיכותיים ניתן למצוא רק בתל אביב

כל פתרונות הריהוט למשרד בחנות אחת בראשון לציון
כל פתרונות הריהוט למשרד בחנות אחת בראשון לציון
מדובר בטעות אותה מוכיחים בספינזי מידי יום ביומו. ספינזי חנות הרהיטים הוותיקה והחיפאית מציעה מגוון רחב של ריהוט משרדי שישדרג את המשרד שלכם, הן מבחינת נוחות והן מבחינת עיצוב. אין צורך לנסוע מרחקים רק בשביל לחפש אחר רהיטי משרד איכותיים, הכל נמצא כאן ממש מתחת לאף, ובמחירים משתלמים במיוחד.

רהיטי משרד מעוצבים בתל אביב
בשנים האחרונות עיצוב המשרד הפך להיות נושא הרה גורל שגורר תהליך ארוך מחשבה. לטובת העניין אף נלקחים מעצבי פנים ואנשי מקצוע נוספים שיגרמו למשרד להיראות מעוצב ומעודכן. אם פעם חנויות ריהוט משרד מעוצב היו בנמצא רק באזור ת"א, הרי שכיום ניתן למצוא אותן גם בחיפה, בחנות ספינזי. בחנות החיפאית תמצאו מגוון רחב של רהיטי משרד מעוצבים שיבטיחו לכם משרד יוקרתי ואסתטי.

כסאות משרד אורטופדיים באיזור חיפה
רכישה של כיסאות משרדיים אינה דבר של מה בכך ואין להקל בכך ראש. יש לדאוג לכסאות מזרד אורטופדיים ואיכותיים שיאפשרו לעבוד עליהם במשך שעות רבות. כסאות למשרד אורטופדיים הינם בעלי מבנה מיוחד שמותאם לכל חלקי הגוף ודואג לבריאות היושבים עליו. בחנות ספינזי שבחיפה תמצאו מגוון רחב של כסאות משרד, כסאות מזכירה ורהיטים נוספים שעוצבו תוך הקפדה יתרה על איכות.

שולחנות מנהלים בחיפה והסביבה
שולחן מנהלים טוב הוא שולחן שמאפשר למנהל לעבוד בשקט ובשלווה אך גם מאפשר לנהל סביבו ישיבות חשובות בנוחות מירבית. בנוסף לאלו, על שולחן מנהלים להיות בעל מראה מעוצב ואסתטי שכן מדובר בריהוט מרכזי שביכולתו להשפיע על אווירת המשרד כולה. לא מומלץ להתפשר ולרכוש שולחן מנהלים זול, שכן שולחן שכזה לא ימלא את צורכיכם ואף עשוי לגרוע מהתנהלות המשרד והישיבות.
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות