ספינזי
»»

רהיטי משרד לפינות המתנה

אנשים שממתינים למשהו, לכל דבר, עשויים להיות עצבניים וקצרי רוח. פינות המתנה הן אולי המקום בו נמצאות באוויר אנרגיות לא נעימות ולעיתים גם עצבניות במיוחד

גם אסטתי, גם נוח - ספת המתנה משרדית
גם אסטתי, גם נוח - ספת המתנה משרדית
מסיבה זו כדאי להשקיע מחשבה ותכנון בעיצוב פינות המתנה וכך לאפשר ליושבים בהן להעביר את הזמן בנעימות ובנוחות. בספינזי תמצאו מגוון רב של ריהוט משרדי לפינות המתנה, ריהוט מעוצב, נוח ואסתטי שיהפוך את השהות בפינות אלו לנסבלת ואפילו לנעימה.

ספסלי המתנה מעוצבים
ספסלי המתנה הם ריהוט פופלארי ביותר בחדרי המתנה. הם חוסכים הרבה מקום משום שביכולתם לאכלס מספר רב של ממתינים. כדי לשדרג את פינות ההמתנה במשרדכם או בבית העסק שלכם כדאי לבחור בספסלי המתנה מעוצבים שיאפשרו ליושבים עליהם להעביר את הזמן בנעימים. בנוסף למחשבה על היושבים, לספסלי המתנה מעוצבים יש יכולת להקרין יוקרה ואסתטיות על המשרד כולו. אם תתייחסו אליהם כאל רהיט משרד מעוצב תוכלו להשיג מטרות נוספות, פרט לנוחות.

כורסאות המתנה נוחות
בתור מנהלי משרד, או כל מקום אחר, עליכם להתייחס בכובד ראש אל האנשים המגיעים לבית העסק שלכם. עליכם לנהוג כך במיוחד אם ידוע לכם כי לעיתים יהיה עליהם להמתין בפינת ההמתנה עד שתוכלו לקבל אותם. אחת מהדרכים לעשות כך היא לדאוג להם שיהיו כורסאות המתנה נוחות, כאלה שהם יוכלו לשבת ולהמתין עליהן בכיף, אפילו אם זה ייקח זמן רב. כך תשדרו להם, גם אם בעקיפין, שאתם דואגים לבריאותם ולרווחתם ושהם חשובים לכם, אפילו שהם נדרשים להמתין.

ספות המתנה נוחות ומפנקות
אם אתם באמת דואגים לאנשים המגיעים למשרד שלכם ובאמת רוצים להראות להם שהם חשובים לכם, תוכלו לרהט את פינת ההמתנה בספות נוחות ומפנקות. ספות המתנה יכולות להכיל מספר אנשים, כך שהן גם חוסכות מקום בנוסף להיותן מפנקות ונעימות. כיום ניתן למצוא ספות המתנה למשרד במגוון גדול של דגמים מעוצבים באיזה צבע שתבחרו ובמגוון רב של חומרים יוקרתיים ואיכותיים. הממתינים שלכם בהחלט יעריכו אתכם וימתינו בסבלנות רבה כשיהיו להם ספות המתנה לחכות עליהן.
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות