ספינזי
»»

כסא בד או דמוי עור

כסא בד או כסא דמוי עור? מדובר בשאלת השאלות ובדילמה שמעסיקה רבים. אין תשובה ברורה לכך, לכל ריפוד יש את היתרונות והחסרונות שלו

דמוי עוד - פתרון פשוט לריהוט משרדי יוקרתי במחיר זול
דמוי עוד - פתרון פשוט לריהוט משרדי יוקרתי במחיר זול
לא משנה מה תחליטו בסופו של דבר, חשוב שתבחרו בכסא שמיוצר ע"י חברה אמינה שלה מוצרים איכותיים ועמידים. בספינזי תמצאו גם כסאות מרופדים בבד וגם כאלה המרופדים בדמוי עור במגוון רחב של דגמים ובמחירים נוחים.

כסא מנהלים בריפוד בד
על כסא מנהלים להיות אורטופדי ואיכותי במיוחד. המנהל, או כל עובד אחר, יושב עליו שעות רבות ולכן חשוב שתהיה לו תמיכה אורטופדית. בצורה זו יוכל העובד לשבת עליו שעות רבות מבלי להזיק לגפו ולחלקים נוספים בגופו. היתרון של כסא מבד הוא שהוא נעים במיוחד. במידה והכסא מיוצר מבדים איכותיים ועמידים הוא יוכל לשמש אתכם שנים רבות וניתן לנקות אותו בקלות.

כסא מנהלים אורטופדי דמוי עור
יש אנשים שאוהבים שהרהיטים שלהם מרופדים בעור. זה נותן תחושה יוקרתית, זה קל במיוחד לניקוי ומשרה אווירה איכותית על המשרד. אלא שעור הוא חומר יקר מאוד, וגם לא כל-כך מתחשב בבעלי חיים, ומסיבה זו מומלץ להשתמש בדמוי עור. ריפוד דמוי עור מקיים את אותם היתרונות של ריפוד עור אלא שניתן להשיג אותו במחירים נוחים יותר והוא אינו פוגע בבעלי החיים.

כסאות מזכירה דמוי עור
מי שמחפש כסאות מזכירה צריך לבדוק שהם מיוצרים באיכות גבוהה במיוחד ושהם עמידים מאוד. כסאות אלו נוטים להישחק במהירות, במידה ואינם איכותיים, משום שמשתמשים בהם במשך שעות רבות ביום. הם גם נוטים להתלכלך בקלות ולכן כסאות מזכירה דמוי עור הם פיתרון מעולה לכל משרד. ניתן לנקות אותם בקלות וביכולתם להחזיק שנים רבות במשרד.
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות