ספינזי
»»

ריהוט משרדי רואי חשבון

כשמרהטים משרד של ראיית חשבון יש לעשות זאת בחוכמה ובתכנון. משרדי רואי חשבון הם משרדים שבהם עובדים קשה ואפילו קשה מאוד. מסיבה זו יש לדאוג לריהוט מתאים שישרת את רואי החשבון בנאמנות.

עבודה לא פשוטה לאורך שעות על כס מצריכה ריהוט מתאים
עבודה לא פשוטה לאורך שעות על כס מצריכה ריהוט מתאים
רהיטי משרד לרואי חשבון צריכים להיות נוחים, משום שמשתמשים בהם במשך שעות רבות ביום, ובנוסף לכך הם צריכים להיות בעלי מראה יוקרתי כיאה למקצוע. 

רהיטים למשרד רו"ח
כאמור, במשרדי רו"ח עובדים הרבה מאוד שעות, לעיתים עד שעות הערב המאוד מאוחרות. כדי לדאוג לבריאות רואי החשבון ולרווחתם יש לרהט את המשרד ברהיטים נוחים שניתן יהיה לעבוד עליהם במשך הרבה שעות. אלו יהיו כסאות בעלי מבנה אורטופדי, שולחנות ועמדות עבודה פרקטיים ונוחים ובאופן כללי ישנו צורך בריהוט איכותי ועמיד.

דלפקי קבלה למשרדים יוקרתיים
דלפק הקבלה הוא השער של כל משרד והוא למעשה זה שמותיר את הרושם הראשוני על כל מי שנכנס. ככזה עליו להיות בעל מראה מעוצב ואסתטי בכדי שישדר יוקרה על המשרד כולו. כיום ניתן למצוא מגוון רב של דגמים של דלפקי קבלה, כאלה שעוצבו במחשבה רבה בכדי לשוות למשרד כולו אווירה מעוצבת ומוקפדת.

עיצוב וייעוץ לריהוט משרד
משימת ריהוט המשרד אינה משימה פשוטה, מהסיבה שבחירה נכונה של רהיטים היא משמעותית לתפקוד העסק כולו. בכדי לוודא שהריהוט שבחרתם יהיה המתאים ביותר ניתן להתייעץ ולהיעזר בבעלי מקצוע, מעצבים או יועצים שיסייעו לכם לקחת את ההחלטות הנכונות. בספינזי תמצאו כל מה שאתם צריכים בכדי שהמשרד שלכם יהיה מרוהט בצורה הטובה, היעילה והנכונה ביותר עבורכם.
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות