ספינזי
»»

ריהוט איכותי למשרד המודרני

המשרד המודרני אינו דומה בדבר למשרדים שהיו קיימים בעבר. אם בעבר רהיטי המשרד נדרשו להכיל המוני תיקיות, כמויות של ציוד משרדי ואינספור דפים חשובים, הרי שכיום המצב ממש לא כך.

כסא משרדי מודרני המשלב עיצוב עם פונקציונליות המונעת בטכנולוגיות מתקדמות
כסא משרדי מודרני המשלב עיצוב עם פונקציונליות המונעת בטכנולוגיות מתקדמות
מרבית הדברים החשובים נמצאים, איך לא, במחשבים המתוחכמים המצויים בכל משרד. תהליך המיחשוב הוביל לשינוי די דרסטי בתפקודם של הרהיטים וכתוצאה מכך, גם בצורתם. ריהוט משרדי מודרני הוא ריהוט בעל מראה נקי, מעוצב וכזה שפרקטי לצרכי המשרד. בספינזי תמצאו מגוון רחב של רהיטי משרד מודרניים בעלי מראה מעוצב ומוקפד, ואפילו במחירים נוחים למדי.

רהיטי משרד איכותיים ועדכניים
רהוט משרדי עדכני הוא ריהוט שלוקח בחשבון את צרכיו של המשרד המודרני. זה אומר שכבר אין צורך מהותי בהמון מגירות, תאים או כל דבר אחר שנועד כדי לאחסן דפים ותיקיות. מנגד, ישנו צורך בריהוט עמיד ואיכותי, כזה שמחזיק שנים רבות והוא בעל מראה מעודכן. ישנה שימת דגש נרחבת על עיצוב הרהיטים במשרד המודרני מתוך הבנה כי למראה הריהוט יש השפעה על אווירת המשרד והתנהלותו.

ריהוט בזול למשרד מודרני
שינוי נוסף שעבר תחום הריהוט המשרדי הוא התחרות הגדולה שנוצרה בענף. התחרות הזו היא תחרות מבורכת, משום שהיא הביאה לצרכנים את ההזדמנות לרכוש ריהוט משרדי איכותי במחירים משתלמים למדי. בעבר נאלצו מנהלים להוציא כספים רבים מאוד על ריהוט איכותי ואילו כיום ממש אין צורך בכך. בספינזי תמצאו ריהוט שמתאים במיוחד למשרד המודרני ולא יצריך מכם לקרוע את הכיס.

שולחן ישיבות מודרני
שולחן הישיבות המשרדי גם הוא עבר טרנספורמציה לאורך השנים. במשרדים שהיו קיימים בעבר היו מצויים שולחנות כבדים למדי שלא יכלו לאכלס סביבם כמות גדולה מידי של אנשים. כיום הדברים השתנו, ישיבות משרדיות עשויות להיות רבות משתתפים, ולכן השתנה גם המראה של שולחן הישיבות. שולחן ישיבות מודרני זהו שולחן מעוצב ואסתטי, שמשרה אווירה נעימה אך גם רישמית ומעודכנת.
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות