ספינזי
»»

שולחנות משרדיים זולים ויעילים

שולחנות העבודה במשרד הם רהיט חשוב לאין שיעור. הכל קורה על השולחות הללו, הכל מתחיל ונגמר בהם. החשיבות הרבה שיש להם מחייבת אותם להיות פרקטיים ויעילים למדי, כדי שישרתו את העובדים עליהם בצורה הטובה ביותר

בקצה העליון ניתן למצוא שולחנות מנהלים יוקרתיים מאוד
בקצה העליון ניתן למצוא שולחנות מנהלים יוקרתיים מאוד
אל תיבהלו, שולחנות משרד יעילים לא מחייבים הוצאה כספית גבוהה כל-כך. אצלנו בספינזי תמצאו מגוון רחב של דגמים לשולחנות משרד באיכות גבוהה ובמחירים נוחים במיוחד.

שולחן עבודה נוח למשרד במחיר משתלם
שולחן עבודה נוח הוא כזה שיש עליו מספיק מקום לכל הדברים, כזה שמותאם לישיבה ממושכת וכן, גם כזה שנמכר במחיר משתלם. בנוסף לאלו, יש לקחת בחשבון ששולחן משרדי צריך להחזיק למשך שנים רבות ולכן עליו להיות באיכות ובעמידות גבוהים. כפי שכבר ציינו, איכות גבוהה אינה פירושה הוצאת כספית גבוהה למדי משום שכיום ניתן למצוא שולחנות משרד יעילים ועדיין זולים.

שולחן ישיבות פרקטי וזול
שולחן הישיבות המשרדי הוא שולחן שחייב להיות פרקטי ויעיל. זה אומר שהוא צריך להיות מספיק גדול על מנת להכיל כמות רבה של אנשים, ועם זאת לא להיות מאסיבי מידי ולתפוס יותר מידי מקום. על אף שהשילוב הזה נשמע בלתי הגיוני, תתפלאו לשמוע כי ניתן למצוא שולחנות כאלה. שולחנות ישיבות שהם גם פרקטים אך גם משתלבים בצורה הרמונית בחדר הישיבות, ואפילו במחירים משתלמים.

שולחנות משרד זולים יד שנייה
שוק היד שנייה בתחום הרהיטים הוא שוק עצום ומתפתח מיום ליום. בשוק הזה ניתן למצוא שפע של שולחנות משרדיים זולים במיוחד. יחד עם זאת, כדאי לקחת בחשבון ששולחנות משרד יד 2 כבר עברו דבר או שניים בחייהם והם בהכרח יהיו עמידים פחות במרוצת השנים. אצלנו בספינזי תמצאו שולחנות משרד יעילים חדשים ועמידים במחירים נוחים למדי.
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות