ספינזי
»»

ריהוט למוקדים טלפוניים

מוקדים טלפוניים הם אמנם מוקדים שלקוחות לא מגיעים אליהם באופן ישיר ועדיין, זה לא אומר שצריך להזניח אותם מבחינה עיצובית. כדי לדאוג שהמוקד הטלפוני יהיה גם פרקטי, גם מעוצב וגם נעים לעובדים בו - יש לבחור בריהוט מדוייק שיהפוך את המוקד למקום עם אנרגיות טובות שכיף להיות בו.

כסא מתכוונן יתאים לעמדה בה מתחלף המוקדן מספר פעמים ביום
כסא מתכוונן יתאים לעמדה בה מתחלף המוקדן מספר פעמים ביום
בספינזי תמצאו מגוון ריהוט ייעודי למוקדים טלפונים, כזה שיחסוך מקום, ישרת את העובדים בצורה נאמנה וגם ישווה למוקד מראה מעוצב ואסתטי.

מחיצות למוקד טלפוני
לעיתים קרובות במוקדים טלפונים יש הרבה מאוד רעש. ככה זה כשרוב רובה של העבודה במקום כוללת שיחות טלפון תמידיות ובלתי נגמרות. כדי לאפשר לכל מוקדן לנהל את עבודתו בצורה הטובה ביותר מומלץ להשתמש במחיצות המפרידות בין עובד לעובד. ניתן לרהט את המוקד במחיצות עץ, מחיצות אקוסטיות ובמגוון מחיצות נוסף שלא יפגע בעיצוב המקום, אלא אף יתרום לו.

עמדות מעוצבות למוקדים טלפוניים
אם פעם היה נהוג להזניח את העיצוב של המוקדים הטלפוניים ולהשתמש אך ורק בריהוט פרקטי, הרי שכיום המצב ממש לא כך. מנהלים רבים מבינים שלמראה של המוקד ישנה השפעה מכרעת על התפקוד שלו, ולכן בוחרים לרהט את המוקד בעמדות מעוצבות ואסתטיות. בספינזי תמצאו מגוון עמדות המתאימות למוקדים טלפונים, כאלו שיהפכו את המוקד שלכם גם לנוח ויעיל אך למעוצב ועדכני.

כסאות ישיבה למוקד טלפוני
כמרהטים מוקד טלפוני יש לבחור בקפידה את הכסאות שתרכשו לטובת העובדים. עובדי המוקדים הטלפונים יושבים כמעט כל משך יום עבודתם, מה שאומר שהם עשויים לסבול מבעיות בריאותיות כאלה ואחרות כתוצאה מהישיבה הממושכת. כדי למנוע את אותן בעיות וכדי לדאוג לריווחת העובדים, יש לבחור כסאות בעלי מבנה אורטופדי באיכות גבוהה. אצלנו בספינזי תמצאו מגוון רחב של כסאות מזכירה למוקדים טלפונים, כאלה שישרתו בצורה הנאמנה ביותר את המוקדנים.
כיסא משרדי דגם "ליאור" עם ידיות מתכוונות
מק"ט:2252999
מחיר: 520 ₪
כסא בהתאמה אישית
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות