ספינזי
»»

ריפוד מחדש של כסא משרדי

אז עברו כמה שנים מאז פתיחת המשרד והגעתם לחברה מוצלחת ומשגשגת עם עובדי משרד מצויינים שמשרתים אותכם מעולה ומרימים את החברה למעלה

לתת למשרד כולו מראה חדש ורענן עם החלפת הריפוד הבלוי
לתת למשרד כולו מראה חדש ורענן עם החלפת הריפוד הבלוי
אולי עם השנים המרץ של עובדי החברה לא דאך אך מה שבטוח זה שהכסאות שקניתם בזמנו כבר לא באותו מצב… במקרה הטוב מדובר על אבק מצטבר שכבר הפך לחלק מהכסא ובמקרה הגרוע אפילו הקרעים מתחילים לבצבץ, אולי הגיע הזמן לעשות חידוש? 

חידוש ריהוט משרדי
הוצאה של קניית ריהוט יכולה להיות גבוהה מאוד במיוחד אם מדובר על ריהוט למשרד שבדרך כלל גדול יותר ובכמויות גדולות יותר. מה עם הציוד הישן שלכם ? לא חייב לקנות חדש , תהליך של חידוש רהיטים וכסאות הולך ונהיה נפוץ יותר ויותר, גם בזכות התרומה הסביבתית הגדולה (פחות מוצרים לזבל) וגם בזכות חסכון כלכלי לא מבוטל.

תיקון כיסאות משרדיים
רגע רגע אל תזרקו את הכיסא לפח ! גם כסאות ממגוון סוגים החל מכסאות מנהלים עד כסאות פשוטים וסטנדרטיים אפשר לרפד ולחסוך את העלות של כיסא חדש, כן כן אפשר לקבל את אותה אווירה של ציוד חדש ונקי למשרד שלכם בהוצאה נמוכה יותר. 

מחיר ריפוד כיסאות
אז כבר סיכמנו שההוצאה הכלכלית של שיפוץ כסא משרדי נמוכה בהרבה מעלויות של קניית כסאות חדשים, מחירי הריפוד משתנים לפי סוג הריפוד שנבחר, גודל הכיסא והאיכות. תכלו למצוא סוגי ריפודים ממגוון רחב של דגמים במחירים שונים המתאימים לכל צורך.
כיסא אורח דגם ברסה
מק"ט:3613
מחירון: 580 ₪
עכשיו במבצע: 510 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא אורח דגם אדר
מק"ט:4333
מחירון: 320 ₪
עכשיו במבצע: 290 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות