ספינזי
»»

תיקון מנגנונים של כסאות משרדיים

כסאות משרדיים, וגם אלו החזקים ביותר, אינם מחזיקים למשך כל החיים. מדובר ברהיט שנעשה בו שימוש יומיומי, ולמשך שעות רבות ביום, כך שקורה לעיתים שמנגנון הכסא מתקלקל

כשמכניקה ופנאומטיקה נפגשים בכסאות משרדיים
כשמכניקה ופנאומטיקה נפגשים בכסאות משרדיים
אין זה אומר שצריך לרוץ ולרכוש כסא חדש משום שבהחלט אפשר להחליף את המנגנון ולהנות מכסא מתוקן במצב מצויין. אנחנו בספינזי מציעים שירות תיקונים יעיל, פשוט וזול לכסאות משרד, כזה שיאפשר לכם להנות מהכסא לעוד זמן רב ולחסוך כסף בקניית כסא חדש.

תיקון כסאות משרדיים בתל אביב
בימים כמו שלנו מנהלי משרדים מחפשים דרכים יצירתיות לחסוך כמה שיותר כסף. ככה זה כשהמצב בשוק אינו מזהיר במיוחד ולא ניתן לפזר כסף על דברים מיותרים. דרך אחת מקובלת ונוחה היא לתקן כסאות משרד מקולקלים במקום למהר ולרכוש חדשים. באיזור חיפה והמרכז תוכלו לעשות זאת בחנות הרהיטים הוותיקה והמנוסה ספינזי.

חלקי חילוף לכסאות משרד
כסא משרד הוא כמו רכב. הוא מורכב מהמון חלקים שונים וכאשר אחד מהם מתקלקל, הכסא כולו עשוי לצאת משימוש. בספינזי תמצאו מגוון חלקי חילוף המתאימים לדגמים רבים של כסאות מזכירה וכסאות משרד. אנו נדאג להתאים לכם את החלק המתאים ביותר שיאפשר לכם לחדש את הכסא ולהשיבו לשימוש.

תיקון כסאות מזכירה מקולקלים
כסא מזכירה הוא כסא שנמצא בשימוש תדיר כמעט בכל משרד. ניתן להסתובב עליו וכן להנמיך ולהגיבה אותו לפי הצורך. אפשרויות אלו אמנם מהווים יתרון בולט לכסא המזכירה, אולם עלולים לגרום לתקלות בכסא מפעם לפעם. יש מה לעשות בנידון ואין שום סיבה להספיד את הכסא. תיקון או החלפת המנגנון עשויים לשפר באופן ניכר את מצבו של כסא המזכירה בהשקעה כספית מינימלית.
כסא שרפרף
מק"ט:33300
מחיר: 320 ₪
כורסת מנהלים דגם לואי
מק"ט:208080
מחיר: 1850 ₪
עור אמיתי
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות