ספינזי
»»

כיסא משרדי שהתקלקל

אתם יכולים להעביר שעות ארוכות על הכיסא במשרד שלכם, אבל בלאי הוא דבר טבעי - ועם הזמן, בלי תחזוקה הוא מתקלקל. הבעיה היא שלא תמיד יהיה לכם את החשק לקום ולתקן את הגלגל שנשבר או הריפוד שנקרע

תקינות הריהוט המשרדי תשמור על גרף ביצועים יציב
תקינות הריהוט המשרדי תשמור על גרף ביצועים יציב
הראש עסוק בדאגות אחרות, וההזנחה יכולה לפגוע בכם בסופו של דבר. כיסא מחודש יתרום לא רק לנוחות ולריכוז בעבודה, אלא גם פיזית לגב שלכם ולאורח החיים שלכם.

החלפת גלגלים לכיסא
אחד משיפוצי הכיסא המוכרים הוא החלפה של הגלגלים. הגלגלים נועדו על מנת להזיז את הכיסא ממקום למקום, לפעמים גם כשאתם יושבים עליו, וכאשר הגלגלים מתקלקלים חשוב לא להזניח ולתקן אותם. תיקון גלגלים הוא שיפוץ מוכר ולא בעייתי כל כך - ולכן לא תהיה בעיה לגשת לטפל בזה בהקדם האפשרי מול משפץ רהיטים או חנות רהיטים.

תיקוi בוכנה לכיסא
לא כולנו נולדנו גבוהים ולא כולנו נולדנו נמוכים. כל אחד קיבל את הגנים שלו מאמא ואבא, ולכן ההמצאה החשובה ביותר בכיסאות המשרדיים היא בוכנת הכיסא - הבוכנה שולטת בגובה הכיסא וכך מבחינה ויזואלית יותר קל לעבוד מול מחשב, גם עם הידיים וגם בישיבה באופן אורתופדי ונוח לגוף. כשבוכנת הכיסא מתקלקלת יכולים להווצר נזקים פיזיים ואי נוחות בשל הכתיבה במקלדת, ישיבה לא נוחה כאשר הכיסא נמוך\גבוה מדי וזה יכול להוציא את החשק מהישיבה במשרד ומהעבודה בכלליות. במצבים כאלה מומלץ לפנות למשפץ רהיטים לתיקון הבוכנה של הכיסא המשרדי שלכם.
כסא מנהלים דגם אורן
מק"ט:6131
מחירון: 740 ₪
עכשיו במבצע: 695 ₪
כסא מנהלים מדגם ברסה נמוך
מק"ט:3612
מחירון: 635 ₪
עכשיו במבצע: 575 ₪
כסא מנהלים דגם גוצ´י ניקל דמוי עור
מק"ט:61829
מחירון: 880 ₪
עכשיו במבצע: 760 ₪
camisetas rugby
לשיחה עם נציג לחץ/י כאן
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות